Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufó-szakértő: szétroppantha...

Az ufó-szakértő: szétroppanthatják a Földünket, mint egy diót. Miért nem hagyják abba a SETI-t?

Figyelt kérdés

„Ahogy mondtam, több millió, talán néhány milliárd évvel előttünk járnak majd, és a technológiájuk megkülönböztethetetlen lesz a mágiától” – nyomatékosította Nick Pope


„szétroppantanák ezt a bolygót, mint egy diót”.


Nick Pope, aki a Védelmi Minisztérium számára vizsgálta az univerzális földönkívüli objektumokat, nemrég kijelentette: „az embereknek végük, ha az ufók ránk támadnak, mert a fegyvertechnológiájuk valószínűleg évmilliárdokkal fejlettebb a miénknél.”


[link]


2021. júl. 31. 15:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon hosszú lenne kifejteni. Most mellőzném. Én is ufószakértő vagyok. Temrészettudományos diplomám van
2021. júl. 31. 20:25
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondólsz?
2021. júl. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Mit tudsz a reptoidokról raptor? Mit gondólsz?😉
2021. aug. 1. 00:06
 14/19 anonim ***** válasza:

"Én is ufószakértő vagyok. Temrészettudományos diplomám van"

Ellentmondó állítások.

Vagy szakértője vagy annak/azoknak, amiket/akiket még azonosítani sem tudunk, (azért kezdődik 'U'-val!),

vagy pedig természettudományos felsőfokú ismeretekkel rendelkező egyén, aki nem nevezheti magát "azonosítatlan" tárgyak/jelenségek/lények ismerőjének.

.

Aki pedig személyéről két, ellentmondó tulajdonságot állít, az bizony nem nevezhető bizalomra érdemesnek.

2021. aug. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
46%

Szerintem meg igaza van a kérdezőnek. Ha szembekerülnénk egy idegen civilizációval, az valószínűleg nem lenne szerencsés kimenetelű. Inkább valamiféle védelmi rendszeren kellene dolgozni, nem az űrbe küldözgetni jeleket meg felrepülni, mert ha betalálnak minket abban nem lesz köszönet.

Eddig is vannak aggasztó jelek, a rengeteg észlelés szerintem nem mind kamu kamu vagy képzelgés. Volt már arra is példa, hogy azonosítatlan repülőtárgy lelőtt egy olasz helikoptert, ezt meg is erősítették az olasz hatóságok. Nem azt mondanom, hogy ezt tuti űrlények csinálták, de semmi esetre sem biztató, akkor sem ha földi gépezet volt.

2021. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha az idegenek olyan magas technikai szinvolanon vannak már, hogy a nagy távolságot legyőzve 'szétroppanhatnák a Földet', akkor akár van SETI, akár nincs, tudomást szereznek rólunk.

Olyan magas technikai színvonalat elérni, mint a kérdés feltételez, akkor sokkal fejlettebbek, mint mi. Nem csupán haditechnikai, hanem erkölcsi szinten is. Ha nem azok lennének, nem velünk törődnének, hanem saját bolygójukon keresnék először a kiirtani szándékozott ellenséget.

Miért minket akarnának kinyúvasztani, ha saját élőhelyükön nem egyeduralkodók? (Márpedig nem lehetnek azok, hiszen nagyszámú közösségben nincs teljes egyetértés.)

2021. aug. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Szerintem akkor fognak minket leigázni, hogy ha olyan dolog van itt a Földön, ami kell nekik vagy esetleg maguk az emberek kellenek nekik valamiért.

Azt, hogy erkölcsileg milyen szinten lehetnek szerintem felesleges idevenni, mert lehet nem is egy fajuk van és lehet, hogy az eltérő idegen népek máshogy viszonyulnak más világok lakóihoz, tehát lehet, hogy az egyik agresszív, míg a másik segítőkész. Bár szerintem, hogy ha sok értelmes faj van, akkor valamelyik közülük nagy valószínűséggel agresszív.


Mindenesetre szerintem jobb félni, mint megijedni.

2021. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Felesleges. Az ember úgyis elpusztítja a földet és a saját faját, meg a többit is.
2021. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A saját fajunktól ennyi erővel miért nem félünk? Ha nem is világméretű, de mindig vannak háborúk, és azért már elég fejlettek vagyunk, ahhoz hogy kiírtsuk magunkat. Elég ha valamelyik vezetőnk valamilyen indíttatásból rátenyerel az atomrakéta vezérlőgomjára, és ki tudja milyen mértékű háború veszi kezdetét?

Ha tényleg annyira agresszív fajról beszélünk, akkor valószínűleg sokkal jobb szórakozás végignézni ahogy mi kipusztítjuk magunkat, mint porrá zúzni a Földet, főleg hogy nincs is belőle semmi hasznuk. Nézd meg az embert. Csak arra költ, azért tesz, amiért hasznot remél.

2021. aug. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!