Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttatok ufot már valahol?...

Láttatok ufot már valahol? (Viccet félretéve) itthon Magyarországon?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 20:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
42 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Láttam ufot, de nem sikerült azonosítani...
2021. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Én nem tudom, lehet. 3-4 halvány fehér pont megjelent, tett egy cikk-cakkot (mint egy villám) és eltűnt. Az unokatestvérem is látta. Ennek már vagy 10 éve.
2021. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
2 szer is láttam, olyan repülő tárgyat az égen amit azóta se tudok hova tenni
2021. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Tegnap láttam jászapátin,cikk-cakkban ment szintén,melette elsuhant egy nagyon gyors halvány pont,nem úgy világított mint egy utasszállító repülő,flightradaron néztem semmi sem volt abban a pillanatban felettünk a trackeren.
2021. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Grimfox ***** válasza:
83%
Nem mondom, hogy űrhajó volt, vagy bármi idegen eredetű, de meg nem tudnám mondani, mi volt az. Nagy, kerek fényforrás, ami teljes csöndben, de nagyon gyorsan repült, csóvát nem húzott, és nem váltak le róla darabok. Emellett valószínű, hogy 100 méternél nem magasabban, de ez csak ránézésre sacc.
2021. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szabálytalanul mozgott, random sebeséggel, fehér fényes pötty volt, biztos vagyok benne hogy az volt.
2021. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mit szóltok ehhez? [link]
2021. szept. 19. 22:57
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Forrásmegjelölés nélkül ez csak legendagyűjtemény.
2021. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Láttunk régebben, haverommal. Egy fénylő valami volt, ami nem szabályosan mozgott, hanem össze vissza, aztán hirtelen, mintha nagyon gyorsan elkezdene repülni egyik irányba elsuhant. Nem tudom mi volt fogalmam nincs. Nem mondom, hogy idegen űrhajó vagy ilyesmi, de mindenesetre érdekes jelenség volt. Repülő biztos nem, gömbvillámot szokták mondani, de hogy ide oda cikázzon gömbvillám szerintem nem ilyen. Kár hogy nem vettük fel telefonra, de akkor még ezek a régi nokia telók voltak, azzal meg nehezen.:D
2021. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Grimfox ***** válasza:
100%
A gömbvillám gyakran cikázik, de az csak bizonyos körülmények között jelenik meg, és nem gyorsul fel olyan nagy sebességre sem. Youtube-on vannak fent videók gömbvillámokról, orb lightning címszó alatt. Már ha kedved van összehasonlítani azzal, amit láttál.
2021. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!