Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hol járhatnak már, mi van még...

Hol járhatnak már, mi van még belőlük ugyan, az eltünt űrhajósokkal?

Figyelt kérdés
[link]
2021. okt. 28. 14:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is a tudománynak hiszek, ezért egy kaputelefonnal készített felvételen, amin egy eltorzult pontszerű valami (talán légyxar) látható, azt nem vagyok hajlandó földönkívüli űrjárműnek elfogadni.


Még éles, meggyőző minőségű ufó felvételt soha nem láttam.

2021. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Ufokurtato007 ***** válasza:
56%
azért nem készül éles felvétel, mivel az idegen létformák technológiája olyan fejlett, hogy mi azt halandó emberek fel sem tudjuk fogni. Egyfajta lopakodó berendezéshez lehet hasonlítana és készakarva torzítják el a felvételeket, hogy ne legyenek nyomaik. Így egy esetleges invázió során nem tudnánk felkészülni ellenük, így gyorsan rabigába hajthatnák a Földet és lakosait.
2021. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"azért nem készül éles felvétel, mivel az idegen létformák technológiája olyan fejlett, hogy mi azt halandó emberek fel sem tudjuk fogni."


Ez olyan kifogás, amit mindenre rá lehet húzni, nem magyarázat, csak fantáziálás.

2021. okt. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Ufokurtato007 ***** válasza:
9%
én nem fantáziálok, elismert kutató létemre tényeket közlök.
2021. okt. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!