Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a galaktikus föderáció megkezdte a háttérhatalom kipucolását a földről?

Figyelt kérdés

Az emberiséget segítő bolygószövetség,a galaktikus föderáció egyik katonai vezetője,Val Nek főparancsnok nemrég üzenetet küldött nekünk.


[link]


A háttérhatalom és a velük szövetséges reptoidok földalatti bázisainak elpusztítása elkezdődött, hamarosan eljő a felszabadulás.


Mi a véleményetek?



2021. okt. 29. 08:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Már megint?

Múlt héten is volt már egy felszabadítás. Ez idén már a tizenhatodik.

2021. okt. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

4 éve ezt mondja a yt-n.

"Megkezdődött", felszabadulás, új világrend...stb.


Cobra, nem tudom ki, de az utcán is hasonló tenyérjósok vannak. Ctrl+C, Ctrl+V.

2021. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
Orvos látott már? Mert ha nem, akkor sürgösen keress fel egyett, ez már igen komoly állapot, ami neked van.
2021. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
Végre! Elég sok mocskot csináltak amióta itt vannak!
2021. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem túl sok Rick és Morty-t nézel...
2021. okt. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Még nem érzem.
2021. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%
Remélem ,hogy így van és megállítják a covid terrort.
2021. okt. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Hát nem tudom, itt ülök a föld alatti bázisomon, épp vedlem le az előző bőröm, de ebből amit írsz, se én, se a fajtársaim nem érzünk semmit egyik bázisunkon sem.

Val Nek meg már vagy 3 intergalaktikus évezrede nem a bolygószövetség, a galaktikus föderáció egyik katonai vezetője, mert megsemmisítették egy puccs során. Szóval kicsit le vagy maradva a napi aktualitásokkal. Néha vedd le kicsit az alufólia sisakot a fejedről.

2021. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#5 sajnos nem. Bár azt nézne.

Konkrétan az a címe a sorozatnak.

"Galaktikus föderáció"

A srác Google fordítós hanggal olvasztja fel a veblapról az "igét". YouTube-n. Beírod és adja is....


7 a mit?

2021. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Ufokurtato007 ***** válasza:
19%
Nem fog az olyan konnyen menni. Sajnos sajat tapasztalatbol kifolyolag batran kijelenthetem, hogy a reptoidok igen is szivos lenyek es nem adjak magukat egykonnyen. Mindamellett a reptoidokkal szovetsegben allo fajok aligha hagyjak, hogy csak ugy kiirtsak oket. Val parancsnok csak meg akar nyugtatni minket, de ennel azert komplikaltabb a helyzet. A reptoidok folyamatosan fejlodnek, uj keppesegekre tesznek szert, mivel a leigazott fajok erejet hasznositjak. Mindenesetre remenykedjunk, hogy tenyleg ezuttal sikerult helyre tenni oket, kulonben a fold nepenek befellegzett.
2021. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!