Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szenthelyi Árpád ufo kutató,az...

Szenthelyi Árpád ufo kutató,az ellenállás vezére vissza fog még térni?

Figyelt kérdés

Szenthelyi Árpád,a földi ellenállás magyar vezére eltünt 2012-es reptoid flottaháborúban,azóta nem hallani róla.


[link]


Egyesek szerint lelézerágyúzták a reptoidok,mások szerint elfogták,megint mások szerint még most is harcol és a föld felszabadulásán fáradozik.


Szerintetek vissza fog térni a 2022 elején esedékes Terra szektorháború és dimenziócsata idejére?



#világháború #UFO #reptoid #fegyver #ellenállás #Szenthelyi Árpád szektorparancsnok
2021. okt. 30. 10:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én ufo szakértő vagyok,az ellenállás 2012 évi nagy diadala miatt lettem ufo szakértő.


Személyesen ismerek olyan embereket akik találkoztak földönkívüli lényekkel.


Lehet itt humorkodni vicces kedvű társaim,de most komolyan beszélek.

2021. okt. 30. 11:58
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi is.

Amúgy jó, hogy egy vesztes csatát is képesek vagytok diadalként felfogni. Kicsit meglepő, hogy egy ekkora "szakértő" nem veszi észre, hogy mi minden történt a "diadalotok" óta :-D

2021. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Pedig diadal volt,a reptoid flotta nagy része megsemmisült,a maradék meg egy nullsíki dimenzióba került.


A földi kígyók magukra maradtak,most pedig az ő legyőzésük is megkezdődött.


Val Nek főparancsnok (aki amúgy szenthelyi Árpád parancsnoka volt) csapatai már a reptoidokat pusztítja,hamarosan véget ér a 2. Terran szektorháború is,ami után eljön a szabadság.


[link]

2021. okt. 30. 13:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!