Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy 700 méteres,felhőpajzs generátort használó ufót filmeztek le Anglia tengerparti részén?

Figyelt kérdés

Az elismert hivatásos ufo kutató,Scott C. Waring szerint ez egy épp a tengeri bázisra tartó ufo űrhajó,ami egy felhő generátoros energiapajzsot használ.


[link]


Tényleg sikerült lefotózni az Atlantiszi fényjarók egy hajóját?



2021. nov. 22. 17:25
1 2 3 4
 1/31 Ufokurtato007 ***** válasza:
20%

Valószínűleg épp a bázis rejtett leszállópályáját lokalizálta így készülhetett el a fotó.


Köztudott, hogy lopakodóberendezésük lehetővé teszi különböző tárgyak alakjának felvételét, illúziókeltés céljából, ugye erre az identitásuk megőrzésének érdekében van szükség. Másrészt pedig nehezebb bemérni a hajót a lézerkövető rakétáknak.

2021. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Ufokurtato007 ***** válasza:
8%
#3 Nem tudom, hogy kitől kérdezed az életkorát, de nem is számít, a kérdés szempontjából teljesen irreleváns.
2021. nov. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Ufokurtato... áruld már el, hogy minek erőltetitek megint ezt a reptoid vackot? Egyáltalán mi értelme? Ez valami szerepjáték vagy mi?
2021. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Ufokurtato007 ***** válasza:
11%
Nem erőltetünk semmit, ez szimplán a te képzelgésed. A kérdésben sincs szó a reptoidokról, te hoztad fel. Akkor ezekszerint te erőlteted?
2021. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanmár, másról sincs szó csak reptoidok így, reptoidok úgy... Ne forgasd ki a szavaimat, inkább a kérdésemre válaszolj...
2021. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Ufokurtato007 ***** válasza:
11%
Megtettem, nem volt most szó a reptoidokról, te hoztad fel.
2021. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Ufokurtato007 ***** válasza:
25%
Kezdem azt hinni, hogy a reptoidokról akarsz hallani.
2021. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%
Igen, arról akarok hallani a reptoidok kapcsán, hogy végre eltűnnek a búsba
2021. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező te teljesen el vagy tévedve. A felhő csak figyelemelterelés. Basszus, milyen primitív álcázás az hogy egy űrhajó egy csészealj formájú felhőben akar elrejtőzni? 🤦‍♂️Az a vakok kivételével bárkinek kiveri a szemét. Tényleg látható egy ufó a képen, de az a kép jobb sarkában látható amint éppen homokos tengerpartnak álcázza magát. Most lehet hogy sokan meglepődnek ezen, pedig valóban ez a helyzet. Én ufókutató vagyok, én már csak tudom, aki kétségbe meri vonni az állításomat az hülye. Hülyékkel meg nem vitatkozom.
2021. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
Rettenetesen leromlott a trollkodás színvonala.
2021. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!