Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valaki esetleg tud arról,...

Valaki esetleg tud arról, hogy megjelent-e már Kalmár János ufo-kutató új könyve?

Figyelt kérdés
Régen már megjelent egy, az megvan, ez tudomásom szerint a második könyve lenne. Láttam még korábban egy videóban, hogy megígérte, azt mondta, hogy folyamatban van. De sajnos sehol semmilyen információt nem tudtam meg erről azóta.
2021. dec. 22. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már rég megjelent.
2021. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Valóban, már megjelent a könyve. Hamarosan Ufokurtato kollégámmal közösen végzett kutatásainkról is fog megjelenni egy terjedelmes iromány. Különféle észlelések, elrablások és egyéb ezeknél is meghökkentőbb információkat fogunk közkinccsé tenni. Az Ellenállás hivatalos oldalán lesz elérhető.
2021. dec. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 Mi a címe, és hol lehet kapni?
2021. dec. 23. 01:15
 4/12 A kérdező kommentje:
Valahogy hozzám nem jutott el az információ, nem találtam semmit, akárhogy kerestem az interneten.
2021. dec. 23. 01:18
 5/12 anonim ***** válasza:

Kalmár János írja: "Minden megváltozott az életemben. Át kell értékeljek mindent. Próbálom megérteni azt, ami körülöttem és bennem történik. Ehhez meg kellett állnom, hogy a lelkem utolérjen. Ahogy a teherhordó serpák tanítják.

Mintha mindenki lelépett volna a városból az utolsó pillanatban, és elfelejtette volna eloltani a villanyt. Mintha mindenki feladta volna, és az életét mentve váratlanul elutazott volna, hátrahagyva mindent, amit valaha teremtett.

Rájöttünk, hogy visszavonhatatlanul elcsesztük ezt az életet, ezt a bolygót? Tényleg nem lehet rajta változtatni? Visszavonhatatlan?

Emlékeim visznek befejezett és csonka kapcsolataim, elmúlt és eltört szerelmeim, utazásaim, lakásaim helyszíneire. Ebben az üres szépségben a szeretet fájni is tud, az együttérzés meg tovább ösztönöz.

Minden csak egyszer, ez pedig itt és most történik. A képek meg azért, hogy legyen erről emlékünk. A város majd újra benépesül, és minden más lesz.

Ideje változni és változtatni. Végül is mindenkin múlik, mi lesz velünk."


A kijárási tilalom alatti, éjszakai Budapestet ábrázoló fotókhoz Abody Rita, Bojár Iván András, Borsos Mihály, Dóra Attila, Háy János, Keleti Éva, Kepes András, Marnó János, Novák Péter, Presser Gábor, Sándor György, Tomaji Attila, Tóth Krisztina és Závada Pál írt rövid kísérőszövegeket.



tilos a ki a címe

[link]

2021. dec. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ez szerintem nem ő, hanem egy névrokona. Én is láttam ezt a könyvet, amikor próbáltam keresni, éppen itt

a bookline-on. Szerintem ez nem lehet ő, mert teljesen másról szól. De azért köszönöm, hogy megpróbáltál segíteni.

2021. dec. 23. 01:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Személyesen ismerem, nem jelent meg könyve, már hat éve írja és ígérgeti.

Ajánlom helyette inkább ezt:

[link]

2021. dec. 31. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7 Értem, akkor ezek szerint emiatt nem találtam meg sehol sem a könyvet, egyik oldalon sem.

Ez viszont kiválónak tűnik, amit ajánlasz, már láttam korábban a kiadó új megjelenései között, csak még nem néztem bele a tartalom leírásába. Nagyon valószínű, hogy előbb-utóbb meg fogom rendelni.

2022. jan. 4. 19:34
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez egy hiánypótló könyv.
2022. jan. 4. 19:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Valóban, én is olvastam, ilyen összeszedetten még nem láttam témát magyar szerzőtől, ráadásul akták is vannak benne. Ha jól tudom János könyve nem is feltétlenül az ufókról fog szólni, csak érintőlegesen.
2022. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!