Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » "Az idegenek porrá fogják...

"Az idegenek porrá fogják zúzni a világunk, meg vannak számlálva napjaink?" Ez egy Földönkívüli hadüzenet? Komolyan lehet venni ?

Figyelt kérdés

"Az emberiség végnapjai hamarosan eljönnek.


El fogjuk számotokra hozni az apokalipszist, az emberi lelket betakarítása fog lezajlani.


Már közel vagyunk és minden akarunk.


Hirdetés

Akarjuk a bolygótokat, szükségünk van a Föld erőforrásaira."


Ez a hadüzenet terjed reddeiten és FB csoportokon. Ti mint kivüállók mit gondoltok eről? [link]


Nem sértő?


"Tudományos kísérleteket fogunk végezni azokkal, akik megmaradnak közületek, és a civilizációtok minden nyomát eltöröljük a Földről.


Azt gondoljátok, hogy ti vagytok az első értelmes faj a planétán? Súlyosan nagyot tévedtek."



2021. dec. 25. 20:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Hirdetés
2021. dec. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Tehát mi vagyunk a pusztító faj,de azért ők írtanak ki egy teljes civilizációt??És ugye nem először..na meglátjuk,jöjjenek.Nem kell félteni az embert..
2021. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
86%
Na meg ugye az 5G terjeszti a korona vírust? Bílgéc meg mikrochipeket tett belénk.
2021. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Milyen hirdetés? A reddetiten nem írtak ki fajt, nem köthető egy könyvhöz még fajhoz sem. Nem reklámoz semmilyen regényt vagy írót. Hülyeségeket ne találjatok már ki


Hát mi pusztító faj vagyunk. Ezt magadtól is tudnád, ha tanultál volna történelmet és figyeltél volna: Maják,aztákok,toltékok? Kiírtottuk őket. Indiánok észak-amerikában? Kiírtottuk őket. Afrikai négekek? Rabszolgáink voltak. A föld erőforrásai? ....

2021. dec. 25. 21:09
 5/18 A kérdező kommentje:
3, van olyan tudományos tanulmány ami igazolja, hogy az 5G covidot hoz létre a szervezetben. Hoppá!!
2021. dec. 25. 21:10
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

#3 Ez nem így működik!

A vakcinába ültetett mikrochipek képesek fogni az 5G frekvenciát, és annak segítségével módosítani a DNS-t.

Na meg az olómmaszk távoltartja a vírust a mágneses taszítóerő miatt; a reptiliánok találták ki a covidot, hogy irányíthassák az emberiséget, és így tovább...


Én egyébként nem hiszek az ilyen hírekben. Már annyi világvége volt, hogy rég nem vagyunk itt... Ha meg mégis jönnek a földönkívüliek, akkor mit kezdünk? A Holdnál tovább ember nem tud eljutni, legalábbis nem időben, vagyis elmenekülni nem tudunk. Az idegenek, akik eljutnak ide egyébként is gyorsabbak nálunk. A fegyvereink sem hiszem, hogy sokat érnek ellenük. Ha nincs esélyünk, akkor a pánikoláson kívül mit tudunk csinálni? Abban is mi a jó?

Már úgyis próbálunk átállni kevésbé környezetszennyező életmódra. Az egyszer használatos műanyagokat már betiltották, a jövőben be akarják tiltani a benzines, dízeles autókat, egyre jobban próbálják preferálni a megújuló energiákat, és egyre több környezetszennyező anyag van betiltva.

"Tudományos kísérleteket fogunk végezni azokkal, akik megmaradnak közületek"

Mi mit csinálunk más élőlényekkel? Kozmetikai cikkeket tesztelünk, pszichológiai, és nem utolsó sorban gyógyszerkísérletet végzünk rajtuk. És nem akármilyen állatokkal, hanem gyakran főemlősökkel, mert azok hasonlítanak hozzánk a legjobban. Szerinted egy hozzánk hasonló aggyal rendelkező, magas intelligenciájú lény nem tud szenvedni, nem fogja fel, hogy mit csinálunk vele? És nem csak ők, hanem nyulak, tengerimalacok, kutyák, stb., ugyanúgy részt vesznek olyan kísérletekben (pl.: kozmetikai), amire nincs is szükségünk túlélés szempontjából. Fejlett idegrendszerrel rendelkező emlősökről beszélünk, amik ugyanúgy szenvednek mint mi. Akkor mi mivel vagyunk jobbak?

2021. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

Nem pont a kérdésre reagálok, csak az 5G-vel kapcsolatban szeretném leírni, hogy fogalmam sincs, hogy milyen összefüggés van a koronavírus és az 5G között, de ez egy hatalmas fordulat, hogyha tudományosan igazolták ezt! És ez vajon miért nem kapott nagy nyilvánosságot? Hogy hallgathatnak el egy ekkora felfedezést?


Milyen érdekes, ha jól emlékszek, David Icke is valami ilyesmit mondott, és elhallgattatták. Kérdezem én: vajon egy demokratikus társadalomban miért tesznek ilyet? Hogyha valaki esetleg butaságot mond, akkor is megilleti a szólásszabadság joga, nemde?

Ha viszont mégis igaza van, akkor meg minek hallgattatják el? Milyen érdekes dolgok ezek!


Ami a kérdést illeti, szerintem nem igaz, nem érdemes komolyan venni az ilyesmit, ilyen dolgokat bárki írhat.

2021. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok. Szerintem mi bőven csinálunk olyan dolgokat, amikkel saját magunkat pusztítjuk ki lassan, de biztosan. Nem kellenek ehhez földönkívüliek.
2021. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Most én megpróbálom elmondani konyhanyelven, hogyan hozhat létre az 5G koronavírust a szervezetben. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, esetleg lehet a logikai fonal mentén ezt a gondolkodást továbbvinni ? Képzetteknek kihívás...



az 5G milliméter hullámokat az antennákként viselkedő dermatológiai sejtek abszorbeálhatják, átvihetik más sejtekbe, és a legfontosabb szerepet játszanak a koronavírusok termelődésében biológiai sejtekben. A DNS töltött elektronokból és atomokból épül fel, és induktorszerű szerkezetű. Ez a szerkezet lineáris, toroid és kerek induktorokra osztható. Az induktorok kölcsönhatásba lépnek a külső elektromágneses hullámokkal, mozognak és extra hullámokat generálnak a cellákban. Ezeknek a hullámoknak a alakjai hasonlóak a DNS-forrás hatszögletű és ötszögletű bázisaihoz. Ezek a hullámok bizonyos lyukakat hoznak létre a magban lévő folyadékokban. Ezeknek a lyukaknak a kitöltésére néhány extra hatszögletű és ötszögletű alapot állítanak elő. Ezek az alapok összekapcsolódhatnak egymással és vírusszerű struktúrákat képezhetnek, például a koronavírust.E vírusok sejtben történő előállításához szükséges, hogy a külső hullámok hullámhossza rövidebb legyen, mint a sejt mérete. Így az 5G milliméteres hullámok jó jelölések lehetnek a vírusszerű struktúrák, például a koronavírusok (COVID-19) szerkezetének a sejtekben történő felépítéséhez


[link]


[link]

2021. dec. 26. 00:14
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

Bocsi de maják ugyanúgy vannak, csak maximum a maja papok fogytak el. Vannak észak amerikai iniánok is több törzs is. Az észak amerikai indiánoknak csak a lakhelyét foglalták el a fehér telepesek, de ugyanúgy vannak indián rezervátumok is, csak már ők is nyitnak a világ felé, pl. a híres indién chef, vagy az észak amerikai indián orvosi diplomával aki egyszerre dietetikus, és herbologia tudósa és lehetne sorolni.


A magad nevében beszélj, én nem tartozom ahhoz a réteghez, én ugyanúgy természetközeli vagyok.

2021. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!