Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha elrabolnak valakit, akkor...

Ha elrabolnak valakit, akkor ott fent a hajóban végeznek szexuális kísérletet az embereken?

Figyelt kérdés
2022. jan. 26. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ufók? Persze, végeznek.
2022. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi.
2022. jan. 26. 14:15
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Ezotéria kérdéskörben kellett volna megkérdezned.

Amúgy végeznek igen orvosi kísérleteket, amolyan mintavétel a test minden részéből.Általában a szürkék csinálják, azok a lények, akik a szürkéknek is parancsolnak.

Teremtő szeretetében élő földönkívüli entitások max az élményt adják meg hogy elvisznek, pl este a szobádból, de ők nem fognak orvosi kísérleteket csinálni, max teleptaikusan kommunikálhatsz velük míg a hajón vagy, utána visszateleportálnak a szobádba.

2022. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
83%
Bármit szívtok én is kérek belőle
2022. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
En is kiprobalnam azt a fajta drogot amit hasznaltok
2022. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Hipnótizálnak! Igen fagyos körülmények között! Kikapcsolás az öntudatot egyfajta reuma fénnyel. De mindezt észrevétlenül. Nem tudom, hogy csinálják de mintha kikapcaolna az idő a tér együtt. A telepátia egyfajta kulcs náluk, mert bejutnak a tudatunkba. Én sem értem mi a tervük, csak lehet a bolygót próbálják menteni ami menthető. Néha lemerem fogadni egy másik univerzumban valahol előbb ők tudtak a létezésünkről. Az egyiptomi hieroglifák is beszámoltak találkozásokról! Lehet, hogy a piramist is azért építették, hogy az ember előtt az időt nyissák meg. Rejtélyes jelekkel közelednek. Szerintem van egy olyan érzésem másfajta életmódot folytatnak mint mi. Szerintem olyanok mint a békák, hogy bőrrel szívják fel a vízet a táplálékot. De hogy milyen az evolúciós történetük, másfajta mikroorganizmusok kicsivel erősebbek mint mi vagyunk. Gondolj bele ők már jeleket is rejtettek el a földön szerintem, hogy viszonylag segítsenek.Sőt szerintem az óceán mélyén még űrhajók elegye is lehet. Rejtőzködő életmódot folytatnak.Sőt szerintem vannak olyan tárgyak is, amiket rejtegetnek. De ők készítették a céltudatosan. Lehetséges egy csészealjat vagy valami fajta segítséget aktivál. Lehetséges olyan módon rejtik el, hogy még röntgen sem képes rátalálni. Nagyon okos lények. Csak némelyik emberrel folytatnak kapcsolatot, amelyek vele született adottságokban nagyon jók. Meditáció, ész egyéb tulajdonságok. Akarás képben segítenek, hol ott meg ők is a galaxis bolyongói.
2022. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az is lehet ezen mikroorganizmusok leszármazottai lennénk ezért felejtik el nehezen a megjelenéseket!
2022. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Kipróbálnék egyszer egy csészealjat mert kikapcsolja a gravitációs! Beraknék olyan élőlényeket aminek folyik az orruk és azzal játszanék hogy ne találjam el buborékokat, mert nyálkás leszek. Sneaksenza csak 3D-ben. Milyen lehetne ezzel szórakozni? Lift módszer teleportacióval, valószínűleg olyan technológiával utaznak, hogy miközben forog az űrhajó kikapcsolás a teret a elektromagnetikával. Mondom olyan cuccaik lehetnek, amik elvonási tünetet okozhat.Szerintem előbb volt érintőképernyős tv-jük, mint nekünk. Biztos nem valami elmaradiak. Indiába szerintem meg csokiért járnak. Volt egy fickó elméletileg megtalálta a nyomokat meg pár maradványt. Bent volt a blikkben is. Civilizálácijuk meg egy egész alagútrendszer ami levegőben mozog. Reaktormagot is szerintem már integrált módon állítják elő. Nagyon okosak lehetnek. Talán millió évekre előbb vannak mint mi!
2022. jan. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Igen, fájdalomcsillapítás nélkül kitágítják az elrabolt személy segglyukát.
2022. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14%
Ők mar fejlettebbek annál minthogy ilyen állatias cselekedettel szaporodjanak...
2022. jan. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!