Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Na most leteznek UFO-k vagy nem?

Na most leteznek UFO-k vagy nem?

Figyelt kérdés
Tele vagyunk beszamolokkal, ami vagy igaz vagy nem, fenykepekkel amit lehet hamisitani, talalgatasokkal ami vagy hiheto vagy nem, konkret perdonto bizonyitekot en meg nem talaltam sehol. Szoval a kerdes: Leteznek foldonkivuliek vagy nem.

2022. jan. 26. 23:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudjuk, senki se latott meg hitelt erdemloen egyet sem. Szerintem igen, eleg tagas ez a vilag, elfer benne meg par letforma a mienken kivul is. De hogy ide jojjenek rejtozkodni meg 60 eves nagymamakat ijesztgetni, az eleg nonszensznek tunik szamomra. Szerintem amelyik letforma kepes legyozni a csillagok kozti irdatlan tavolsagokat, az nem fog sok evtizeden keresztul rejtozkodni, hanem korulnez, megvizsgal aztan dontest hoz, erdemes-e maradni, kapcsolatot felvenni, leigazni, segiteni, akarmi, vagy huz tovabb a busba. De az biztos hogy nem fog itt toketlenkedni evtizedeken at.
2022. jan. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Arra az egyetlen őszinte válasz az, hogy nem tudjuk. Ez hit kérdése.


Én személy szerint hiszek a földönkívüliek létezésében, a fejlett civilizációkéban is, de roppant valószínűtlennek tartom, hogy meglátogatták volna a Földet mostanában. Az UFO észlelések többsége mögött szerintem természeti jelenségek, emberalkotta repülő tárgyak és képzelgések állnak. Természetesen bizonyíték tükrében szívesen megváltoztatom a véleményem.

2022. jan. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

UFO-k léteznek. Nem ritkák az azonosítatlan repülő tárgyak.


A földönkívüleket meg nem tudjuk. Azért mert valamiről hírtelen nem tudjuk hogy mi hülyeség lenne azt mondani hogy földönkívüli.

2022. jan. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Ha én azt mondanám, hogy láttam egy idegent, alig 5-6 méterre , elhinné valaki ? Nem.

Meg lennék bélyegezve, hogy idióta vagyok.

Ezért nem is szólok semmit.


Na de mi van azokkal, akik jelentik, fotózzák , videózzák őket ?

Hamis lenne mindegyik ?

Nem gondolnám.

Ha csak egyetlen egy is igaz, akkor megvan a válasz a kérdésre.

Túl sok az észlelés, több esetben sok ember látja ugyanazt.

Kizártnak tartom, hogy egyik sem lenne igaz.

Csak egyetlen egy kell, hogy az legyen.

2022. jan. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Két különböző kérdésed van.


1) Az UFO az egyszerűen Unidentified Flying Object, magyar jelentése: „azonosítatlan repülő tárgy”. Tehát így pl az amcsiknak UFO lehet egy eddig ismeretlen oroaz/kínai repülőgép is. Tehát vannak UFÓQk? Igen, vannak, de semmi köze a földönkívüliekhez.


2) hogy léteznek-e földönkívüliek...? Elég sok találgatás van erről. Van erre már egy kiváló képletünk, hogy meghatározzuk hány értelmes életforma él az unierzumban jelen pillanatban. Egyelőre sokismeretlenes a képlet 😃 azt hiszem az űrkutatás magyarul csatorna csi.ált videókat erről is. Nagyon jó tartalmakat gyárt, ajánlom tudomány témában asrácot. Vérprofi.


Véleményem szerint a világegyetem túl nagy, és túl sokszor bizonyosodik be, hogy a Főldhöz hasonló bolygók léteznek, illetve hogy az élet kialakulása úgy néz ki, hogy fizikailag is meghatározott. Tehát ha van folyékony víz, védett a felszín a káros napsugárzástól, és még néhány dolog, akkor az élet rohamosan fejlődni kezdhet. Nincsen ezekre közvetlen bizonyítékunk, mert egy bacit sem hoztunk el még a marsról, de olyan természeti jelenségek vannak (ésnem csak a marson, hanem holdakon is),ami egyértelműen utal akár még most is működő életre.


Szóval ha a világegyetemben több csillag van, mint homokszem a Földön, és jelenleg úgy néz ki, hogy a bolygók jelwnléte is igen gyakori, így elég elképzelhetetlen, hogy csak itt alakult volna ki az élet. A jelenlegi tudásunk alapján valószínűleg mindenhol kialakul az élet. A kérdés csak az, hogy vannak-e elég stabilak a körülmények ahhoz, hogy eljuttassa az életet egy ilyen fejlett szintre, mint az ember. És ha igen, akkor meddig működik vajon? Vajon hány civilizáció élt már előttünk, és pusztult ki? Hányan élnek most? Olyan nagy a merítési lehetőség,hogy én nem foglalkoznék ezzel. A nagyobb kérdés inkább az, hogy milyen messze vannak, és hogy mi találjuk meg őket, vagy ők minket?

2022. jan. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Làttam tegnap este egy baromi ronda, szürke lényt, azt mondta, hogy tetszöl genya. Azt hittem, hogy az uram jött haza a kocsmából, de nem ütött meg.
2022. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!