Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van itt ennyi kamu...

Miért van itt ennyi kamu ufológus?

Figyelt kérdés
Bizonyíték nélkül érvelnek és fizika törvényei ellenére azt mondják pikk-pakk itt lesznek a földön kívüli ufók több millió fény év távolságról! És ha bizonyítékot kérnek az általuk szkeptikusnak nevezettektől azoknak le konteózzák az oldalt ahonnan linkeltek!

2022. febr. 5. 16:53
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
87%
1 szó: ufókurtató....
2022. febr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon sok ember észlelt már ufót vagy találkozott ufóval, többeket el is vittek az ufók, mint pl. Pataky Attilát. Úgyhogy már azok vannak sokkal kevesebben, akik nem hisznek a létezésükben. Az ufók nem úgy utaznak, mint mi, hanem átlépnek egy másik dimenzióba és azon keresztül pillanatok alatt eljutnak a világegyetem bármelyik szegletébe. Én ufó lenyomatot láttam, barátaim ufót láttak a házam felett éjszaka. Talán figyelnek valamiért, ki tudja.
2022. febr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
De egyesek hisznek neki! Miért?Nincs is bizonyítéka olyan oldalt én is tudok csinálni amiket linkelget!
2022. febr. 5. 17:02
 4/54 anonim ***** válasza:
80%
Mert az ufók is kamuk, így akik azzal foglalkoznak IS csak kamuk tudnak lenni.
2022. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
20%
Azok valós bizonyítékok, csak te nem fogadod el őket, mert zárt gondolkodású szkeptikus vagy. Vannak bizonyítékok újonnan felfedeztet földönkívüli lényekre is.
2022. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 danihunxd ***** válasza:
32%
Szia! UFO-k mindig is léteztek és létezni is fognak. Én egyszer találkoztam egy Venezuelai szigeten olyan törzzsel akik kapcsolatba állnak velük. Átadták egymásnak a tudásukat és most az UFO-k például a kenyér sütését praktizálják.Nekem elhiheted,hogy hamar együtt fogunk tudni élni velük és azt állítom,hogy 10éven belül megtanulnak mindent ami mi. Jó munkaérők lesznek az országba nem úgy mint a migránsok. Én személy szerint alig várom,hogy a pékségembe együtt tudjunk kenyeret és más egyéb pék termékeket gyártani.
2022. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
31%
3 - Nem csak egyesek hisznek nekünk. Miért baj az, ha sokan megtudják az igazságot?
2022. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
74%
🤦‍♂️
2022. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:

2

Nem hiteles forrás nincs is bizonyítva csak feltételezés természetesen joga mindenkinek elhinni vagy nem hinni. Multi verziót és dimenziókat megcáfolták. A találkozást itt vagy privátban kifejtenéd? Nagyon szeretem az UFO temát

4

Az ufók léteznek csak nem úgy ahogy ők mondják

5

Még el is hinném ha nem állítaná azt, hogy az emberek rendelkeznek űrhajó flottával. Nem fogok leállni veled veszekedni jogodban áll elhinni ezt a tudomány ellenes elme mosást.

2022. febr. 5. 17:30
 10/54 anonim ***** válasza:
31%

"Nem fogok leállni veled veszekedni jogodban áll elhinni ezt a tudomány ellenes elme mosást."

Igen? Be tudod linkelni a tudomány álláspontját ebben a kérdésben?

Attól tartok, nem fog menni :P

2022. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!