Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik ezek az éjszakai égbolton...

Mik ezek az éjszakai égbolton átsuhanó fények?

Figyelt kérdés

Ilyeneket láttunk egyik éjjel:

STARLINK satellites train seen from earth - SpaceX Elon Musk

[link]

Ennek a videónak az elején is ilyenek vannak:

Videófelvételek a Földönkívüliekről

https://www.youtube.com/watch?v=9WXmpokWCB8



2022. febr. 18. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elon Musk műholdjai. Starlinkeknek nevezik ezeket a műholdakat.


Ufokurtato szerintem erre is kitalál valami földönkívüli fajt, de ezek csak műholdak.

2022. febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2018 februar 22-én kuldtek az urbe az elso starlinkeket.
2022. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Grimfox ***** válasza:
100%
Alacsony föld körlüi pályán keringő műholdak. Van belőlük elég sok. Anno még az ISS-t is sikerült egyszer-kétszer kiszúrni, pedig az nincs olyan alacsonyan.
2022. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de erre még lehet magyarázat. Az furább, amit egyszer én láttam. Hajnal 3 körül felriadtam szokásosan. Az erkély felé voltam fordulva, amerre egy nagy ablak van és az erkélyajtó, sötétitő függöny nincs, igy kiláttam. Pár percig unottan bámultam kifelé, mikor egyszer csak egy igen fényesen világitó, zöld szinű "valami" amolyan teniszlabda nagyságú suhant el az ablakok előtt.Na, én csak pislogtam, hogy ez mi a frász lehetett.Hangja nem volt, nem tüzijáték, amugy is nyár volt, nem tüzijátékok időszaka.meg nem is ugy nézett ki. hulló csillag meg szerintem nem zöld, amúgy is vizszintesen repült.hm, rejtély,,,
2022. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ha nem te szerkesztetted a videót... Akkor szerintem Kínai gyertyás lampionokat sodor a szél a felső rétegekben.

(Műholdakhoz képest túl nagy a fényük méretük)

Én is láttam már ilyesmiket.. De csak tippelek.

2022. márc. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!