Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Dr. David Jacobs, a Pennslyvan...

Dr. David Jacobs, a Pennslyvaniai Egyetem történészprofesszora azt állítja hogy idegen/ember keverékek már jó ideje köztünk élnek és céljuk a bolygó feletti kontroll teljes átvétele?

Figyelt kérdés

[link]


Pár egy hete egy másik híres tudós,Nagoyai Egyetem asztrofizikusa, Fumio Abe a Science Focusnak nyilatkozott, hogy az idegen lények a féreglyukakon keresztül utaznak galaxisok között.Különböző kijáratai vannak ezeknek az alagutaknak és ezt használják csillagok közötti utazásra.

[link]

Csillagok között filmet is ezért csinálták meg, hogy a filmben bemutassák a normál embereknek is ezt a technikát hogy tudnak utazni a különféle naprendszerek között a féregjáratokat használva.


2022. ápr. 5. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
They live
2022. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Sakk-matt! 🤣
2022. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Ezt ezoban kellett volna elsütni.
2022. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 krwkco ***** válasza:
86%

"Dr. David Jacobs, a Pennslyvaniai Egyetem történészprofesszora azt állítja..."

Akkor is ezt mondja, miután bevette a gyógyszereit?

2022. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 2*Sü ***** válasza:
80%

> Dr. David Jacobs, a Pennslyvaniai Egyetem történészprofesszora azt állítja hogy idegen/ember keverékek már jó ideje köztünk élnek


Ha tudományos módszertannak megfelelő kutatásból következtette ki, akkor lássuk a publikcáiót. Ha nem, akkor meg teljesen mindegy, hogy doktor-e vagy sem, hol tanított, hol nem, a megállapítás pusztán vélemény, és nem ér feltétlenül többet, mint Gipsz Jakab segédmunkás véleménye.


> és céljuk a bolygó feletti kontroll teljes átvétele?


És tulajdonképpen mire is várnak?


> Pár egy hete egy másik híres tudós,Nagoyai Egyetem asztrofizikusa, Fumio Abe a Science Focusnak nyilatkozott, hogy az idegen lények a féreglyukakon keresztül utaznak galaxisok között.


A „sok” – étsd: nulla – ismert féregly… – gondolom féregjárat akart lenni – közül melyiken? Asztrofizikusunk honnan is értesült róla? Ott volt? Vagy látta? Vagy mi?


> Csillagok között filmet is ezért csinálták meg, hogy a filmben bemutassák a normál embereknek is ezt a technikát


Tehát csináltak egy filmet valamiről, ami elméleti lehetőségként már lassan száz éve ismert? Ráadásul azután, hogy már több száz filmben láttunk féregjáratot? Így aztán újra módjuk lett századszor is bemutatni valamit, amit el akarnak titkolni? Ez aztán tényleg logikusan hangzik.

2022. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mojjo ***** válasza:
97%
@4: Csak ha utána ráhúzott pár felest.
2022. ápr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Az ilyen "kérdéseket" - amelyek amúgy is szabálysértőek, mert nem kérdések - miért nem lehet eleve az ezóban indítani?

A kérdezőnek ez egy perverziója, hogy csakazértis a tudományba írja?

2022. ápr. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Akkor már èrtem, honnan jött Gyurcsány Feri. :)
2022. ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van benne valami...
2022. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!