Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Át kerültem egy másik dimenzió...

Át kerültem egy másik dimenzióba vagy mi történhetett?

Figyelt kérdés

Tisztán emlékszem mindenre! A házunkban voltam a családommal este volt láttam valami világit ki mentem

És láttam hogy egy Lamborghini parkold be az udvaromba, de azelőtt fényeket és ufo űrhajókat láttam az égen

A Lamborghiniban nem ült senki

Szerintem egy transzformer volt. Ezután beszadtam és mondtam hogy bujjunk az ágy alá mert bejön.

És egyszer csak az ágyamban ébredtem. Vajon mi történhetett? Át kerültem egy párhuzamos dimenzióba csak vissza kerültem ide?


2022. ápr. 22. 10:20
 1/9 anonim válasza:
92%
Lehet csak álmodtad
2022. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Manapság a dimenzió ugrás gyakori tevékenység.
2022. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Pont ilyen történt velem is, amikor véletlenül a haverom pipájára gyújtottam rá.


Ő meg ne tudd meg mit tett bele...!!!!

2022. ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ufokurtato007 ***** válasza:
25%
Valószínűleg elvittek, meggyaláztak és törölték a memóriád. Ez a krixkraxiakra vall, maga a módszer. De túl rövid az esetleírás, hogy részletesebb feltételezésekbe bocsátkozzak.
2022. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ufokurtato007 ***** válasza:
25%
A végtagjaidon nincsenek karmoláshoz hasonló nyomok? A krixkraxiaknak nagy karmaik vannak és ejthetnek rajtad nyomot akaratlanul is, pl. amikor leszíjjaznak.
2022. ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ufokurtato007 ***** válasza:
3%
Ha viszont a homlokodon rúnakört vélsz felfedezni, akkor az a menhunti emberrablók műve. Ők ugyanis rúnakörökkel szívják ki az információkat a fejedből.
2022. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Legközelebb olyan mesét találj ki, ami nem kicsinyíti le az alien emberrablók szellemi képességeit.

Ha gyakorlottak lettek volna, azt is kitörlik emlékeidből, hogy láttad a Lamborghinit.

Ha pedig látomásod valamilyen szer hatására történt, vigyázz, hogy ne találják meg nálad, mert akkor büntetőbíróságon találod magad.

2022. ápr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ufokurtató, vicces hogy önmagadnak válaszolsz. Idióta.
2022. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És az ókorban ilyen papok kommunikáltak az istenekkel...
2022. máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!