Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Idegent találtak egy 55 éves...

Ufokurtato007 kérdése:

Idegent találtak egy 55 éves NASA képen?

Figyelt kérdés

Ismeretes, hogy a Mercury-program arról szólt, hogy a lehető mihamarabb elfoglaljuk a Föld közelében lévő Halálcsillagot, az egykori űrbázist, a Holdat. Természetesen megannyi kísérlet, tesztet kellett végrehajtani, mielőtt embereket küldtünk volna fel, a világűrbe. Az egyik ilyen tesztről készült képen 55 évvel később egy ufológus egy idegen űrhajót vélt felfedezni, amint az kémleli a mi űrprogramunkat.


Link: [link]


Mi a véleményetek?



2022. ápr. 24. 06:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
77%
Az hogy hulyeseg
2022. ápr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
78%
Szegény Hold!! Hogy lehet ennyi fszságot rákennj?
2022. ápr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező!

Valami másik link nekem semmi videót nem ad be az oldal,csak reklámokat.

2022. ápr. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
87%
Értem én, hogy ufó így, meg ufó úgy, de hol van a kép? :,D
2022. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
82%
Én nem látom a képet.
2022. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
74%
Igen, gyünnek a Ufók.
2022. ápr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
86%

Én utánaolvastam. A szerző két hírrel kapcsolatban került a média középpontjába. Mindkettőn ufót látott


1 - a Curiosity képén egy friss hányadék közepén egy napozó földönkívülit vett észre, aki a sárga váladékban fekszik [link]


"A fotón egy lény szerepel, ami biztonságos távolságból szemléli a marsjárót. Az egy láb (30 cm) magas kis rózsaszín lény fekvő helyzetben látható, sötét öltönyt visel, de az egyik vállán egy szürke tárgy van, úgy néz ki, mint egy hátizsák. Még lábnyomok is láthatóak mögötte. " [link]


Azok a kövek nem több tonnás szikláknak néznek ki, ezért írtam hogy hányadék


az angol cikk [link]


2 - Ezen az 55 évvel ezelőtti felvételen egy Star Wars birodalmi anyahajóra emlékeztető foltot talált a szerző [link]

2022. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
77%

Ezek mind hülye/hamis képek, ez a Mars-járó felvétel viszont igazi:


[link]

2022. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

#2 ezek nem butaságok, hanem tények. A Hold egy a hódi népség által épített űrbázis, ami otthonokul szolgált. A külsejét is ezért festették űrterepszínre, tehát fehérre.

Viszont nem tartott sokáig amíg egy másik idegen fajnak szemet nem szúr, mivel látták a benne rejlő potenciált egy fegyver létrehozására. Így a krixkraxiak vagy a reptoidok (megoszlanak a vélemények) lerohanták a Holdat és elűzték a hódi népséget. Ezután felszereltek egy halálnyalábot és az űrbázisból így lett halálcsillag. Nagy szerencsénkre nem értettek a Hold kezeléséhez (hódi technológia révén) így nagyhamar üzemképtelenné vált. Mára már egy elhagyatott, semleges terület.


Ezért is indult a holdraszállás az emberek által, hogy elfoglaljuk és megkísereljük üzembehelyezni. Sajnos nem jártunk sikerrel.

2022. ápr. 24. 14:58
 10/38 Koplárovics Béci ***** válasza:
63%

Szerintem ezen a képen is fel lehet fedezni egy egész földönkívüli zászlóaljat:

[link]

2022. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!