Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen UFO-frakciók vannak?...

Milyen UFO-frakciók vannak? Mik a céljaik? Hogy lehet őket felismerni?

Figyelt kérdés

Most akit ez nem érdekel, az ne írja ide le, hogy "semmilnek" mert úgy nem jutunk egyről a kettőre.


Aki ebben otthon van!

Hallottam, hogy vannak reptiliánok, vagy reptoidok.. meg... valami P betűs meg.. volt egy harmadik is biztosan.


Szóval mik pontosan ezek a fajok, frakciók?

Ha jól tudom, elvileg itt élnek köztünk. Hogyan rejtőznek el? Más-más technikájuk van, vagy ugyanúgy csinálja mindegyik?

Mi a céljuk?

Hogyan lehet felismerni őket?



2022. máj. 31. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Amennyire én tudom 15 faj van jelen, ebből 7 járműveket is üzemeltet a naprendszerben. Két csoportról tudok, a Konföderációról akik egy pozitív, a fejletlenebb bolygókat segítő szövetség, közel száz faj, és több planetáris entitás alkotja, valamint az Orion csoport, aki egy negatív csoport, elnyomás és uralkodás a cél, több faj alkotja, szigorú hierarchikus felépítésben.
2022. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyenek.
2022. máj. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
#1: Ti egyébként ezeket el is hiszitek? Nem bántásból, csak furcsa.
2022. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3, ebbe most ne menjünk bele.

Én is kételkedve állok az egéz világkép előtt, de aztán rájöttem, hogy igazából nem is tudom pontosan mit állítanak. Pedig eléggé űgy tűnik, hogy konkrét elképzeléseik vannak. Szóval ezeket szeretném megismerni.

2022. máj. 31. 23:18
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Köszönöm hogy nem bántásból kérdezed, és igen.

Sokkal hatalmasabb és sokrétegűbb a világ, mint képzeljük, sokkal kisebbek, és "fiatalabbak" vagyunk, mint gondoljuk.

Amolyan óvodások vagyunk, akár évmilliókkal is öregebbek által vigyázva.

Sok éve egy idős mester mesélte nekem közép-kínában, hogy fiatalabb korában sokat utazott a "lelkével" és néha találkozott földönkívüliek hajóval, és hogy egy pillanat alatt képesek átlépni egy másik dimenzióba, és eltűnni előlünk. ....jó, gondolom ettől nem lettem hitelesebb, csak azt szerettem volna mondani, hogy sokkal összetettebb a világ, mint amire átlagosan az elménk fel van készülve, sok köztes gondolatlépcső, -ráebredés a dolgokra- hiányzik.

2022. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vannak:

- gyíkemberek

- kis szürkék

- drónok amik olyanok, mintha madarak lennének

- és persze a magyarok, akik a szíriuszról jöttek

- Pataky Attila

2022. jún. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!