Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttál már UFO-t? Ha igen,...

Láttál már UFO-t? Ha igen, milyen volt?

Figyelt kérdés

Én már láttam, kíváncsi vagyok más is látott-e ugyanilyet.

2009-ben történt. (fotók is készültek róla)



2022. máj. 31. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Igen, 2015 nyarán 3 vörös fény egy háromszögben lebegett egyhelyben kb 15-30 percen keresztül egy vidéki kisváros szélén, többen láttuk.

Nem hiszem, hogy földönkívüliek voltak, mégis mi a fenét keresnének a Dunakanyarban, de zavar hogy nem tudom milyen eszköz volt.

2022. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Muti a képet! Én még nem láttam!
2022. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Interneten számtalan képet láthatsz.


Köztük olyat is mint amit én a saját szememmel láttam és le is fotóztam őket.


Semmi misztikus egyébként, nem kis nyomi lényekről van szó, hanem azonosítatlan repülő tárgyak. Kb. 40 percig csodálhattam őket.

2022. máj. 31. 23:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Sárgás fényes gömbök, két napra rá megjelent a cikk, hogy elszabadultak a meteorológiai ballonok.

Kb abban az évben lehetett nyár végefelé amit a kérdésben írtál kérdező. (már nem emlékszem pontosan melyik év volt)

2022. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az enyém az októberben volt, már reggelente kicsit fagyott.


Onnan jutott az eszembe mikor itt kiírtam mert a nyilvánosságra hozott USA ufók is ezt a fajta jelenséget mutatják mint amit láttam.


Én teljesen racionálisan és higgadtan állok hozzá hogy ezt láthattam mert egyrészt kb. 1 órán keresztül figyelemmel tudtam kísérni (nagyon magasan zajlott a látvány, több ezer méteren) a "viháncolást" amit csináltak és ezidő alatt bőségesen volt időm arra, hogy nyugodtan átgondoljam hogy amit látok az tényleg úgy van, le is tudtam fotózni.


Egyébként végül megúntam nézni őket.


Nem misztifikáltam sosem túl és itt van a bizonyíték hogy sorra kerülnek nyilvánosságra a pont ilyen észlelések.

Szóval nyugodt és kíváncsi vagyok.

2022. jún. 7. 17:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen én is. Nem tudom az évet, olyan 2014 nyáron késő éjjel. A szüleimmel jöttünk haza az országúton gyalog mert a busz nem hozott be a községbe. Anyám vette észre hogy nézzétek már azokat a fényes pontokat ott az égen úgy mozognak mintha keresnének lent valamit. Volt amikor tök egyszerre mozogtak, majd szerteszét és egybeolvadtak majd ismét szét. Akkor az egyik úgy változtatott irányt mint a nyíl, semmi lassítás vagy körív. A legérdekesebb a végén volt amikor mind a három egybeolvadt és az alakjuk olyan képlékeny forma lett mint egy buborék. Kicsit elnyújtott majd gömb vagy inkább egy fordított tojás. Ekkor már egy helyben fénylett az egész és olyan színekben váltakozott mint a szivárvány tíz másodpercig. Majd felszívta magát és akkora zöldes erős fénye lett hogy azt hittük megvakít és lassan eltűnt, elhalványodott egy pontban. Csak néztünk tátott szájjal, gondoltam lefotózom telóval de ez is éppen olyan sz@r fotó lenne mint bármely más UFO-s így inkább nem akartam elveszíteni ezt a ritka pillanatot. Az egész tartott olyan tíz percig. Nem tudom látott e más is ehhez hasonlót, én netem ezután rákerestem a témára és pont ilyennek írják sokan ez meglepett.
2023. ápr. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!