Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek a földönkívüliek...

Szerintetek a földönkívüliek egymást is elrabolgatják?

Figyelt kérdés

"Tudni lehet" hogy legalább 14 faj legalább 3 szövetségbe tömörülve vannak jelen a naprendszerben.

Elképzelhető hogy nem csak minket embereket rabolnak el, hanem egymást is kib@szásból?


2022. jún. 14. 09:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem egymást jobban rabolják, mint a zembereket.
2022. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

A Naprendszerben?


Nincs is annyi bolygó:D

2022. jún. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kólauborkával ***** válasza:
71%

És hol bujkálnak? :D

A naprendszerünket egész jól ismerjük, találtunk volna nyomot, ha csak egyetlen értelmes faj is lenne, aki osztozkodik velünk a naprendszeren…

2022. jún. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A magasabb fejlettségi szinteken lévő civilizációk megtanulták kedvükre elrejteni magukat a fejlettlenebb civilizációk elől. Jelentős részt abban a tartományban tartózkodnak, aminek a gravitikus nyomát látjuk, a naprendszerek mozgásán át megfigyelhetjük, de számunkra ez láthatatlanul létező "világ", és a feltételezések szerint a világegyetem 95% számunkra láthatatlanul létezik.

Bázisaik több bolygón is vannak, a Holdon, de még a Földön is.

2022. jún. 14. 10:52
 5/14 anonim ***** válasza:

#4


Persze. El tudják rejteni magukat. De annyira már nem hogy ne tudjuk hogy 14 fejlett faj van és hogy ennek 3 szövetsége van.

Durva hogy a kommunikációjujat is tudjuk. Ráadásul nem is a legmagasabb beosztásban lévő emberek hanem egy magadfajta közember

Dúrva

2022. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#9


Azt sötét anyagnak és sötét energiának nevezzük. Abban nem nagyon lehet "élni"

Mintha azt mondanád hogy a fényben élsz xD

Vagy az áramban

2022. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
6@ még most sem esett le, hogy attól sötét, mert rejtve van? Nagyon sötétek vagytok ti a tudománytól😂🤣
2022. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%
A magasabb fejlettségi szinten levő létformák számára ez olyan hobbi, mint egyes embereknek a vadászat. Úgy hallottam, szeretnek dicsekedni egymásnak a más bolygókon szerzett trófeáikkal. Egy ember nem számít nagy fogásnak, hozzánk a kezdő földönkívüliek járnak rabolgatni.
2022. jún. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

#7

Azért sötét mert nem tudunk róla sokat:D

Tehát a sötétben tapogatózunk



A feketelyuk sem azért fekete mert olyan színű.

2022. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

5# több alkalommal adtak már át információkat embereknek, onnan tudunk "sok mindent" róluk, illetve vannak többen akik folyamatosan kapcsolatban vannak egyes fajokkal.

Ezzel nincs mint tenni, hogy "egyszerű" emberekkel beszélnek, ennek is van oka.


6# mi emberek neveztük el "sötétnek" ezt az anyagot és energiát, de ez te is tudod hogy nem sötétet jelent, csak azt hogy nem látjuk, nem találjuk.

Ez olyan közeg vagy denzitás, ami anyag és energia, de számunkra jelenleg elérhetetlen, de ez a világegyetem több mint 95%-a, és majd nem is túl soká számunkra is kinyílik, szerintem.

2022. jún. 14. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!