Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO-észlelések Magyarországon:...

UFO-észlelések Magyarországon: tucatnyi vadászgép üldözött egy UFO-t Taszár felett! Igazi magyar ufó észlelés. Mit szólsz?

Figyelt kérdés

Az UFO-észlelésekről szóló titkosszolgálati levéltárak bizalmas aktáiba az elsők között pillanthatott be Miskolci László ufókutató, és ismerhette meg a korábban főként szájról szájra terjedő legendák eddig elzárt dokumentációját - írta a Blikk.


UFÓ invázió a tudomány rovatba. Már a tudósok is elismerik? [link]



2022. jún. 25. 10:56
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Aha.

Origo, mint hírforrás.

2022. jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Szóval ez a 70es évek közepén történt. Azóta meg semmi.Hova tűnt az Ufó? Annyira tele lett a gatyája a a tucatnyi vadászgéptől hogy hazáig meg sem állt?

Sorra jönnek az ilyen Ufós észlelések...de mindig más "objektum" formájában. Ha egyszer itt vannak és látták őket, akkor miért nem látják ugyanazt máshol? Mindig csak van egy hír róla, aztán higgyük el...ha sorozatos hírek lennének hogy más is ugyanazt az objektumot látta, máshol is felbukkant..annak már nagyobb valóságalapja volna.De mindig csak egyszer tűnik fel.Aztán mi lesz vele? Elpárolog? :)

Szkeptikus vagyok? Nem! Csak reális. Az ilyen egyszer megjelenő objektumok akkora kamu hírek hogy csak na!

Én is láttam sétálni egy dinoszauruszt a főutcán...valami hasonlót nagy vonalakban le is tudnék fényképezni...aztán meg eltűnt, vagy elszállt, vagy elpárolgott :) Ez pont olyan Tudományoskám!

2022. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
24%
Ezt a hírt 1985-ben olvastam. Már akkor kilógott nem a lóláb, hanem az egész ló!
2022. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Még jó, hogy a tizenötezer kilométeres sebességgel haladó akármit nem jelzi a radar.
2022. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Tucatnyi" azaz tizenkettő körüli.

Hol a hab a meséhez?

2022. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Miért nem jöttek vissza azóta?
2023. febr. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!