Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mért nincs egyetlen valamireva...

Mért nincs egyetlen valamirevaló UFO felvétel sem a neten?

Figyelt kérdés
Ma már fejlett technológia áll rendelkezésre: okostelefonok, tablettek, anal plug-ba szerelt kandikamera,stb és még sincs egyetlen felvétel sem ami bizonyítaná az ide látogató idegenek tevékenységét. Ez miért van?

2022. aug. 14. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem egy elég jó telefonom van, iPhone 12, de távoli, az égről készült felvételek szarok rajta.
2022. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A technológia a kormányok kezében van, megérteném ha egy meglévő felvételt nem tennének nyilvánosságra, csak gondolj bele.. Lehet hogy vannak felvételek, esetek, csak nem publikusak, de ez sem biztos
2022. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Azért mert nem léteznek.
2022. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Mert soha nem volt meg itt földönkívüli….
2022. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
A Yautjákon kívül még nem jártak itt idegenek...Ők meg nem hagynak tanúkat
2022. aug. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Mert jó felbontású képeket nehéz hamisítani.
2022. aug. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

A megkérdőjelezhetetlen UFO felvételkészítés néhány alapszabálya:

-a kamerán, vagy a mobilon a felbontást állítsd a legkisebbre

-felvétel közben a kamera mindenképpen mozduljon be

-videofelvételnél minél erősebben rázd a kamerát, vagy futás közben filmezzél

-a videon a legtöbbet a lábad előtt levő földdarabot, a szomszéd házat, vagy a veled levő embereket mutasd, a konkrét téma szigorúan csak másodpercekre tűnjön fel a felvételen 1-szer, maximum 2-szer

-ha ezek nem jönnének össze, minden másra ott a Photoshop

2022. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=auITEKd4sjA&ab_channel=Guard..


A pentagon által kiadott és elismert ufo felvételt egy vadászgép kamerája rögzítette.

Tényleg elhiszitek, hogy egy korszerű vadászgépben ilyen felbontású kamera és képrögzítés található? Az oldalsó számok is elmosódottak...


Szerintem van jó minőségű felvétel ufokról de ezt az elkövetkező jó pár évbe nem fogják megmutatni!

Csak az ilyen teljesen lebutított , alig kivehető valamiket amiket bármikor le lehet tagadni.

2022. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztos vannak jó minőségűek is, da ha ezekkel komolyabban előállnának, mint pl a királynő halálának a hírével, kiborulnának az emberek.


Civil meg... próbáltad már gyorsan előkapni a telefonodat és lefényképezni egy repülőt az égben? Hogy sikerült? Az én kamerám is nagyon jó, de csak a nagyon alacsonyan szállóról tudtam felismerhetőt készíteni úgy, hogy csak a sokadik lett jó, mert az mozgott, nekem meg teljesen mozdulatlanul kellett tartani a telefont és minél nagyobb a zoom, annál szrabb a kép...

2022. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!