Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Egy 2671-ből jött 'időutazó'...

Egy 2671-ből jött 'időutazó' azt állítja, hogy az idegenek idén december 8-án landolnak a Földön. Vajon igaza lehet?

Figyelt kérdés
Sokszor jelentik be az UFO-k ide érkesztét a Földre és habár a CIA és FBI is megerősítette, hogy nem emberkéz által létrehozott repülőszerkeszeteket találnak az égen, mégis mindezidáig UFÓ-k által épített űrhajó még nem landolt a bolygón, amiről a média is beszámólt volna. Most azonban egy időutazó állítja mindezt, aki a XXVII.sz-ból érkezett, ezért is bízok benne. Igaza lesz? Talán csak december 8-ig kell várnunk? [link]

2022. okt. 11. 15:17
A kérdező szavazást indított:
igen
lehet
nem
50 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Hogyne lenne igaza. Pont most az atomháborúra érkezik meg?
2022. okt. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Szerinted véletlen lenne? Lehet hogy pont ezt akadályozzák meg. Biden meg a nyugati illuminati orrára koppintanak.
2022. okt. 11. 15:31
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
nem 8.-án, már 6.-án itt lesznek. Szánnak álcázott űrhajóval szállnak majd le a háztetőkre, és a kvantumionizációs feketelyuk-generátorukkal kicsinyítik le magukat, hogy a kéményeken be tudjanak lopózni az emberek házaiba. Hogy ott mi történik majd, azt már mindenkinek a fanzáziájára bízom :S
2022. okt. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
53%
Elég könnyű bebizonyítani, hogy nincs időutazás a jövőből vissza. Stephen Hawking bulit szervezett és meghívott vendégeket a jövőből. Senki se jött el. Ennyi bőven elég bizonyításnak.
2022. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
93%

Mennyi időutazó van, aztán mégsem teljesülnek be a jóslataik:

ez tavalyi: [link]

Egy idei meg azt jósolta, hogy július 7-én jönnek az idegenek.

2022. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
13%
A keletiek értenek ehhez. Az igazi ellenség az illuminati
2022. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 UlfOrmson ***** válasza:
95%
Ki is vettem szabadnapnak, nehogy már dolgoznom kelljen inváziókor... De ha elmarad szomorú leszek, hogy kárba ment egy szabadnapom :(
2022. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Aha és már velük karácsonyozunk idén.🎄😎👽😇
2022. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
#4 Hát figy... Ha itt tényleg atomháború lesz és pár éven belül vége az emberiségnek, akkor lehet, hogy azért nem utazott vissza senki, mert nem értük meg az időgép feltalálását. :) Vagy ha nem is pusztul ki az emberiség, mert egy-két törzsnyi, vagy városnyi ember megmarad, mire megint annyira összeszedi magát a világ és az emberek, hogy az időutazás megfejtése legyen a legnagyobb problémájuk, addigra már elfelejtik majd, hogy Hawking bulijára hivatalosak. :D
2022. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 fersk ***** válasza:
90%
Ha a Gyakori helyett az időgéppel foglalkoztam volna, már tudnék utazni az időben, de nem értesültem volna Hawking meghívásáról, ezért nem látogattam volna hozzá soha...
2022. okt. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!