Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az elmúlt években nyilvánosság...

Az elmúlt években nyilvánosságra hozott kamerafelvételeken szereplő furcsán, természetellenesen irányt változtató, jelenlegi emberi technológiát meghaladva gyorsuló vagy lassuló objektumok emberi eredetűek, vagy földönkívüliek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 22. 13:38
A kérdező szavazást indított:
Emberi eredetűek (például egy titkos kísérlet, fejlesztés, kutatás eredményei)
Földönkívüli eredetűek
Természeti eredetű jelenségek
12 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Én eddig csak olyanokat láttam, ami valójában statikus, vagy nem összevissza mozgó. Pl. a belógó fa, kémény, egyéb pont úgy táncol, mint az „ufó”.
2022. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Köszönjük, hogy nem voltál képes videót megjelölni egyet se, amikor olyan sok van.


Így több százezer videót összefoglalni értelmetlen.

2022. nov. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem emberi eredetűek és valszeg cgi
2022. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Nem biztos, hogy mind kamu. Nekem az egyik rokonom látott korong alakú ufo-t kb. 50 méterről. Először egy helyeben állt, majd baromi gyorsan eltűnt.
2022. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4

valaki mondott valamit még annyi bizonyíték sem, mint egy videó


mondanom sem kell, hogy a videó is kevés

2022. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Ez így van, én is ezt mondanám. De én hiszek neki. Sajnos ezek a lények szerintem idejárnak valamilyen okból.
2022. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

#6

Hát ez kár.

Mikor szeretnél vidszatérni a valóságba, közénk?

2022. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Le kell jönnöm az anyagról előtte.
2022. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 gali2 ***** válasza:
A kérdés jó, na már most, nem kevés olyan videó van ami kamu, vagy cgi, ezek 90% kiszűrhető egyből. Vannak olyan videók amiket semmiképpen sem tudnak megmagyarázni, megcáfolták, viszont nem találták hamisnak, vagy megváltoztatottnak.
2022. nov. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gali2 ***** válasza:
11%

Akinek némi fizikai, biológiai tudása van, képes lavírozni a témában, ha jó a megfigyelő, elemző, logikai képességed kifinomultak, tetszeni fog a téma. Viszont eddigi tapasztalatom alapján, az emberek 99 % végképp szkeptikus, még akkor is ha a tudása egy videóval kapcsolatban a 0-hoz konvergál.

Így pedig mindenféle dolgot kitalál, elképzel, tényként közli.

Ebből fakadva lesz még jobban szkeptikus, természetesen a legfontosabb nyelvtudás, enélkül nem fog menni. Magyarok videókat, észleléseket, nemigen fogsz találni, sajnos ezzel kapcsolatban rendkívül elítélő és toxikus.

2022. nov. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!