Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufok miért ennyire nyilvánv...

Az ufok miért ennyire nyilvánvalóan végzik a tevékenységeiket a földön, ha nem szeretnék, hogy az emberek tudnának róluk?

Figyelt kérdés

2022. dec. 20. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Milyen tevékenységeket?
2022. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tesznek rá, hogy tudunk-e vagy sem az ő tevékenységükről, lévén, hogy nem tudunk releváns hatást gyakorolni az itteni tevékenységükre.
2022. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Félek ilyen kérdésekre választ adni, mert maga az információ hihetetlensége hiteltelenít.

Az UFO-k egy része földönkívüli. minimum két nagy csoport, és kb 14+ faj van jelen, viszont a legtöbb UFO észlelés földi fejlesztésű és építésű hajó, amit a 75 éve Roswellnél lezuhant űrhajó visszafejtéséből, és részben idegenektől kapott segítségből egy tudományos csoport épített meg. Több mint 10+ űrhajó van, folyamatosan fejlesztve, élő legénység nélkül irányítva. Nem tudom mi a céljuk vele.

2022. dec. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Végre egy ufós kérdés.

Nem tudom de most vigyázniuk kell az ufóknak mert sötétben jobban látszanak az űrhajó fények, és sokat van sötét.

A földön élő ufók már nem ufók, maximum bevándorlónak lehet őket nyilvánítani, ha egyáltalán léteznek. De végülis ezt 1-2 író találta ki, szóval nem biztos hogy léteznek.

2022. dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Azt honnan tudod, hogy nem szeretnék, ha az emberek nem tudnának a tevékenységeikről? Én még azt sem tudom, hogy vannak, nem hogy mit gondolnak.
2022. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
-1 nem
2022. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Na, tegyük fel, hogy léteznek.

Ugye az emberek észlelnek valamit, például látnak egy csészealjat, most fogadjuk el, hogy az idegen lények vezetik.

Miért engedik magukat meglátni? Azért, mert egy ujjal se tudunk hozzájuk érni még a legszuperebb vadászrepülőkkel sem és ezt tudják.

2022. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Van egy szándék, hogy az emberiségben tudatosuljon saját megértésből a földönkívüliek jelenléte, hogy nem vagyunk egyedül a világmindenségben, és hogy sokkal fejletteb fajok is vannak, akikkel nem kell versenyezni, és már milliárd évekkel ezelőtt is létezett intelligens élet.

Hiába mondom azt, hogy sok embernek tényleges tudása, tapasztalata van, ha a többi embernek, mondjuk saccra 95%-nak nincsen.

2022. dec. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Én tuti kiszurnám, ha találkoznék eggyel is!Rögtön leszólitanám, hogy csak nem az MZ/X - ről jöttél ?Arra mi a pálya?Itt egy kocsma-meghivsz egy stampóra?
2022. dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
18%

végre egy érdekes kérdés! vannak még értelmes emberek :)

szerintem azért mert úgyse tudunk mit tenni ellene akár látjuk akár nem, felsőbbrendűek több mindenben, mint mi.

2023. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!