Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A reptoidok kinek az oldalára...

A reptoidok kinek az oldalára fognak állni az orosz-ukrán háborúban?

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Az oroszokkal vannak:


[link]

2023. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert úgy hallottam, hogy ők őrzik Zelenszkijt. A szürkék vannak elvileg Putyinékkal, le is kapták a szürke vezérrel két éve, amikor Kubában nyaralt és éppen a tengerparton sétálgattak.
2023. febr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ugyan már, mind a két oldalon a reptoidok vannak, már legalább tíz éve lecserélték az összes nagyhatalom vezetőjét. A megszállás a végső fázisába lépett, a cél a legnagyobb káosz és pusztítás - ezt látod a hírekben nap mint nap. Egyedül a belső Föld utolsó sarjai menthetnének meg minket, de kevesen vannak, és a Gömbrúna ereje folyamatosan gyengül. Aki tudja, érti.
2023. febr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 De La Cruse ***** válasza:
Ezek shitek és mind a két oldalt ők mozgatják.
2023. febr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Peter1963... válasza:
Jesszus, melyik bolygón vagyok? Mik azok a reptoidok?
2023. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A dinoszauruszok utódai, akik a Föld belsejében élték túl a meteorit becsapódását, ott fejlődtek tovább, mint az közismert. Évezredek óta tervezik a felszín elfoglalását, az invázió az utóbbi évtizedekben végső fázisba lépett, amikor a nagyhatalmak vezetőit lecserélték genetikailag módosított gyapjas alakváltókra. A MAG népe elfelejtette az ősi tudást, így félő hogy elveszítjük ezt a végső csatát
2023. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Reptilianok valszeg a zselével..zsidaja az összes..a piramis csúcsa. Szürkék Putyinnal ? Na ez nekem új. Legyen így.. ( szürkéket már úgy is rég nem láttam.. még gyerekként kb. 35-40 éve..) nem vicc ! Ideje lenne ha már felfednék az igazságot!
2023. febr. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azok nem reptiliánok? Egyébként meg a reptiliánok/reptoidok ki akarják pusztítani áz emberiséget, szóval valszeg Putyin és Zelenszkij is gyíkember, és a legnagyobb egyetértésben pusztítják az egymás által szándékosan minél nagyobb valószínű veszteséggel harcbaküldött csapatokat, Orbán, Biden, Elon Musk, Bill Gates, Zuckerberg, minden politikus és nagyvállalat vezetője reptilián.
2023. febr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Részvétem minden hozzászólónak, de leginkább a kérdezőnek. Családjuknak, barátaiknak is. 😢
2023. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!