Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért keverik sokan az ufokat...

Miért keverik sokan az ufokat a földönkívüliekkel?

Figyelt kérdés

2023. febr. 21. 05:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Okés, akkor írok egy utolsót.


Ha a következő kommented nem arról fog szólni, hogy mi a különbség az unknown és az unidentified között, akkor csak egy gyenge troll vagy.

2023. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%

Az en kommentem arról szólt, hogy a kérdésre válaszoltam,miszerint ez a magyar nyelv sajátossága (#6). A tieid meg az alkoholról amit megittál vagy mentális defektről.

Az ufo a következő kifejezés acronymaja: unudentified flyin object. Te gyárthatsz mást, de az csak tied lesz, nem a valóság. Ha keveredik a te világod a valósággal nálad, az delirium (alkohol vagy hallucinácio). Nem érdekel kulonosebben. Nem vagy kozossegbevalo.

2023. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Unidentified*
2023. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Azt állítottad emellett, hogy a kontextusban az unodetified és az unkown két külön dolog.


Megpróbáltad már németül vagy franciául megkeresni amit eredetileg írtam pl.?

2023. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Franciaul ovni, nem ufo. A keresed ertelmetlen a kérdés kontextusaban. Ne gondolkozz, csak osszezavar. Inkabb töltéssel meg valaszokat,az megy neked. Szanalmas.
2023. febr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 antaljoco válasza:
Jelen állás szerint: minden földönkívüli UFO, de nem minden UFO földönkívüli.
2023. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!