Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Pentagon megerősítette:...

A Pentagon megerősítette: lelőttek 3 UFO-t. Szkeptikus vagy még?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2023. márc. 29. 19:06
A kérdező szavazást indított:
UFO
Orosz/Kínai High-tech cucc
Figyelemelterés valami másról pl az USA háborús politikájáról, amit az EU-ra erőltet vagy más...
Eddig ismeretlen természeti jelenség
30 szavazat
1 2
 1/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
84%

"lelőttek 3 UFO-t."


Kérdés: vajon ugyanarra használja a Pentagon az UFO-t, mint amire te?


"Szkeptikus vagy még?"


Bizonyos dolgokban igen. Másokban eddig is teljesen biztos voltam: aki szerint az UFO csak és kizárólag földönkívüli eredetű lehet az egyszerűen hülye.

2023. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én magánemberként nem tudok lelőni UFO-t, emígyen ugye használni sem tudom. Ennyire inkompetens vagy?😄
2023. márc. 29. 19:30
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Az UFO (angol betűszó: Unidentified Flying Object, magyar jelentése: „azonosítatlan repülő tárgy”, a köznyelvben egyszerűen ufó) olyan repülő objektum, melyet nem azonosítottak. Az ufóészlelések túlnyomó többsége valamilyen csillagászati, meteorológiai, vagy a fizikában optikai jelenségre, esetleg katonai repülőeszközre vezethető vissza, néhány esetben viszont felmerül, hogy az észlelt jelenség oka nem magyarázható, ezeket próbálják tanulmányozni az ufológia területén tevékenykedő önkéntesek.
2023. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Hidd el nekem, ha lenne olyan földönkívüli életforma, ami el tud jutni ide, azt mi nem tudnánk lelőni.
2023. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
Én eddig sem voltam szkeptikus. :)
2023. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Unidentified Flying Object=UFO

Nem hinném, hogy élőlény lenne.

Lehet, hogy valami égi jelenség volt de akkor szerintem a NASA sem maradt volna csöndben.

Egy biztos: ha élőlény jött volna ide akkor arról már 100% os biztosságal tudnánk.De nem állíthatjuk tehát nem az volt.

2023. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Feldobok egy darab palackot, amit felkap a szél.

Másnak az ugyanugy UFO😀😀

2023. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Azt írja, "pilóta nélküli nyolcszögletű szerkezet". Ez drón lehetett. Ha nem e-világi lenne nem tudnák lelőni.
2023. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Életemben nem láttam ezeknél az oldalaknál hitelesebbet. 😄


Itt gondolom a földönkívüliekre vonatkozott a kérdésed, hogy szkeptikusak vagyunk-e még a létezésükkel kapcsolatban.

Én edig sem voltam. Ugyanis már a baktérium is élőlény és a nagy számok törvénye miatt én úgy gondolom hogy léteznek. Szóval ha baktérium szerű élőlényt találnának, akkor már léteznének bizonyítottan az idegenek. Bár megjegyezném hogy elképzelni sem lehet hogy mennyire kicsi az esély már arra is hogy egy baktérium kifejlődjön. Itt a földön, nem is tudjuk hogy mekkora csoda a létezésünk :)

2023. márc. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a kérdés hogy mit lőttek le
2023. márc. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!