Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok a földönkívüliek...

Mit gondoltok a földönkívüliekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Olykor felbukkan egy-egy cikk észlelésekről, egyre több magas rangú ember nyilatkozik, hogy "nem vagyunk egyedül". Most akkor mi a helyzet? Milyen ezzel kapcsolatos infókat hallottatok legutóbb és mit gondoltok? Azért is kérdezem, mert lehet lemaradtam valamiről?

2023. jún. 8. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Azt, hogy a Földön kívül tartózkodnak.
2023. jún. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A nagy Levin ***** válasza:
84%
Nem maradtál le semmiről. Nincs semmi konkrétum. Jó eséllyel a földön kívül is van élet, de semmi sem bizonyítja, hogy idejárnának.
2023. jún. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Egyre érzékenyebb rádiótávcsövek és más műszerek figyelik a kozmoszt, iszonyatosan gyorsan nő a műszerek által gyűjtött adatmennyiség és az adatfeldolgozáshoz szükséges tárkapacitás+számítási teljesítmény, továbbá és nem utolsó sorban itt a Földön már minden be van kamerázva, ezért ha van egy másik technikai civilizáció a Galaxisunkban, illetve a technikai eszközeik a Naprendszerünkben, netalán a Földön, akkor most minden eddiginél nagyobb az esély a felfedezésükre. Ez az esély a technológiánk fejlődésével párhuzamosan csak nőni fog a jövőben. Személyes véleményem szerint ha létezik belátható távolságon belül idegen civilizáció, akkor egy földi mesterséges intelligencia fog rátalálni a nyomaira, mert a mesterséges intelligenciáink már most is sokkal jobbak abban, hogy hatalmas adattömegekben találjanak mintázatokat, mint az ember. Ha a keresés eredménytelen marad, az is fontos tanulságokkal fog szolgálni számunkra.


A mostani UFO szivárogtatásokkal kapcsolatban az a véleményem, ilyen hírek olyankor szoktak előkerülni, amikor feszültség, zűrzavar és paranoid hangulat uralkodik a világban és hát mostanában éppen ez a helyzet. Eddig még senki semmilyen cáfolhatatlan bizonyítékkal nem rukkolt elő. Érdemes figyelmesen követni, hogy lesznek-e további fejlemények és jönnek-e konkrét, megbízható információk is.

2023. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%

"Személyes véleményem szerint ha létezik belátható távolságon belül idegen civilizáció, akkor egy földi mesterséges intelligencia fog rátalálni a nyomaira, mert a mesterséges intelligenciáink már most is sokkal jobbak abban, hogy hatalmas adattömegekben találjanak mintázatokat, mint az ember."

szerintem ez tipikusan az a terület, ahol esélytelen az AI, ugyanis egyszerűen nincs adat, ami alapján rendesen be lehetne tanítani. mi magunk sem tudjuk, mik azok a jelek, amelyek idegen civilizációra utalnak. legfeljebb a saját emberi civilizációnk jelenből és közelmúltjából tudunk kiindulni, azaz hogy mi milyen jeleket keltenénk egy naprendszeren kívüli megfigyelő számára.

2023. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen mindegy szvsz, hogy ki mit hallott.

Amíg a hivatalos szervek nem állnak elő valami kétségbevonhatatlan bizonyítékkal, addig teljesen mindegy, hogy bárki más mit mond.


Én amúgy azt gondolom, hogy nagyon-nagyon valószínűtlen, hogy értelmes, földönkívüli lények röpködjenek itt.

Egész egyszerűen azért, mert ha feltételezem, hogy itt vannak, akkor rengeteg kérdés felmerül, amire nincs értelmezhető válasz.


Pl. hogyan jutottak ide qva messziről?


Jó, rá lehet fogni, hogy nagyságrendekkel fejlettebb a technológiájuk, de igazából az sem biztos, hogy lehetséges egyáltalán a mienknél nagyságrendekkel fejlettebb technológia, azért elég jól ismerjük már a fizikai törvényszerűségeit.


De ha mégis megvan ez a szupertechnológiájuk, és idejöttek, és még mindig nem fedték fel ők maguk saját magukat a széles nyilvánosságnak, tehát minden bizonnyal nem akarják, hogy tudjuk, hogy itt vannak.


De ha ez így van, akkor arra miért nem képesek a szupertechnológiájukkal, hogy teljesen elkerüljék azt, hogy észleljük őket? Miért repkednek pont éjszaka pont közel az emberekhez zöld-sárga-piros-mindenféle rikító színekkel kivilágítva, mint valami karácsonyfa? Legalábbis az UFO szemtanúk sokszor így írják le őket.


És még sorolhatnám a kínzó kérdéseket, amiknek a megválaszolása során folyamatosan csak ellentmondásokba ütközünk.


Ezért gondolom azt, hogy nagyon-nagyon valószínűtlen, hogy itt vannak.

2023. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek.
2023. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Biztos vagyok benne, hogy létezik élet a Földön kívül is. Gondolj bele, mekkora a világegyetem, aminek nagyon nagy részét még csak nem is sikerült felderítenünk. Ha a Földön ki tudott alakulni élet, miért ne lenne még egy olyan bolygó, ami szintén elkezdett népesedni?

Az, hogy idejönnek-e ismerkedni, azt már nem tudom. Viszont az interneten fenn lévő videók minimum 99,9%-a tuti kamu. Azt gondolom, ha jönnének is megfigyelni minket - ahogy az már 50-70 éve téma - miért ne próbálnának valahogy kapcsolatba lépni velünk? Gondolom nem a legújabb divatot elemeznék és vinnék haza az infókat, hanem érdeklődnének kik vagyunk. Ahhoz viszont pár perces leskelodesekbol semmire nem mennének.

2023. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 scamdemic ***** válasza:
100%
2023. jún. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk rasszisták ,felőllem oda költöznek ahova akarnak csak tartsák be a szabályokat.
2023. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
39%

Szerintem már rég tudnak róla a nagyobb országok kormányai csak elvan titkolva.Még az se kizárt hogy kapcsolatba vannak néhány fajjal akik látogatnak minket.


Én láttam az eredeti Roswelli fotót a halott kis szürkéről még régebben a neten és nem volt bábú mivel kint a füves mezőn feküdt és a koronavirusoshoz hasonló talpig fehér védőruhás emberek vették körül csak 1947ben egy szépiás fotón .Nyilván lehet hamisítani is de nem hiszem hogy az lett volna. Érdekees hogy most márt eltünt a netről ez a fotó.Vajon miért?

2023. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!