Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen UFÓ találkozásotok...

Milyen UFÓ találkozásotok volt?Látatok már űrlényt?Aki nem hisz bennük az ne írjon.

Figyelt kérdés
2023. jún. 20. 10:44
A kérdező szavazást indított:
Hiszek az űrlényekben.
Nem hiszek az űrlényekben.
35 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Én ufót láttam már, amikor letagadták a T-Mobile léghajóra és én egyszerre láttam a kettőt. Illetve nagyon érdekelt a téma, régen egy időn át rendszeresen vettem ufós magazint. Akkor még úgy gondoltam, hogy minket az idegenek hoztak létre. Viszont azóta spirituális lettem, a spiritualitás szerinti "idegenek" másik dimenzió lényei és békén kell hagynunk egymást. Az ufó-észlelésekről is mást mond ki a spiritualitás. Pataky Attiláról úgy gondolom, hogy őt démonok bolondítják meg. Tehát X-aktás idegenekben már nem nagyon hiszek.
2023. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Bár így a léghajó melletti ufót nem tudom megmagyarázni, ez tény.
2023. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Hiszek abban, hogy nem vagyunk egyedül ebben a hatalmas univerzumban.


Talán 1-2x ha láttam olyant, hogy egy csillag furcsán oda-vissza cikázott, majd elhúzott a francba, de nem hullócsillag volt az fix. Csak úgy vettem észre a dolgot, hogy tüzetesebben bámultam az eget megszakítás nélkül.

2023. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
15%
Elmeállapotom zavartalanságával teljesen tisztában vagyok és mindenki így gondolja körülöttem, köszönöm. Olyan helyen dolgozok, ahol kizáró lenne. Úgyhogy hitetlenként hess innen!
2023. jún. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
Plusz 135-ös IQ, bocs!
2023. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%

#5

Persze, viszont a humiszobába lévő srác is ezt mondja.


Attól hogy deklarálsz még nem leszel hihetőbb.

Főleg ha IQ-dat fitogtatod 🤡

2023. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
Iq tesztet csináltál vagy honnan tudod így? Én is csinálnák de kb mind fizetős. Dobsz egy linket?
2023. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%

Én deklarálhatok, de én nem degradáltam. Ez a különbség itt kettőnk között.


Privátban válaszolok.

2023. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

Egyszer lattam egy ilyen szivar nagyságú és alakú tárgyat vagy műszert lebegni a levegőben, 20-30centi magasan, függőlegesen állt, lassan forgott körbe-körbe. Piros színű volt és aranyszínű minták vagy felirat volt rajta körben.

Aztán egyszer csak odébb lebegett olyan 10mp után és eltűnt. Hangtalan volt.

Magamnak is hihetetlen, de mégis igaz volt.

2023. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
35%
Invasion 2005ös sorozatot nezzetek. Magyarul rejtélyek városa
2023. jún. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!