Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisztek a földönkívüliekben?...

Hisztek a földönkívüliekben? Vagy csak átverés?

Figyelt kérdés

2023. aug. 28. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Hogy van-e élet a Földön kívül? Szinte biztos.

Ha nincs teremtő isten, hanem spontán jött létre az élet(ez a valószínűbb), akkor a nagy számok törvénye szerint gyakorlatilag biztos.

Ha van teremtő isten, akkor meg mocskosul lusta volt, ha ekkora univerzumba csak egy bolygóra rittyentett életet.

Hogy járkálnak-e ide messzi naprendszerekből idegen intelligens élőlények, hogy kukkoljanak, de be ne köszönjenek? Erősen valószínűtlen.

2023. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Ahogy 1es írja.

Hiszem és vallom, hogy van élet a Földön kívül.

Az viszont, hogy itt grasszálnának köztünk, az logikátlan és abszurd.

2023. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

A földönkívüli élet azon feltevése, hogy idejárnak csak azért, hogy bújócskázzanak egy jót, (közben már millió felvétel van róluk az interneten)

teljesen lehetetlen.

Ha létezik intelligens élet a földönkivül nem lehetnek ennyire hülyék.

Ja meg még jópáran le is zuhantak itt a földön..........

2023. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha léteznek, lehet most arra várnak, mikorra elérjük azt a minimális intelligncia szintet, hogy nem akarjuk megtámadni/ megölni azonnal őket egy esetleges találkozásnál. Habár szerintem kevés az esély, hogy léteznek, de fejtegetni való témának kitűnő, főleg azoknak akiknek a valóság túl sivár.
2023. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Én szeretnék hinni...
2023. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Az utóbbi években az amerikaiak által közzétett felvételek azonosítatlan, gyorsan mozgó, furcsa alakú tárgyakról eléggé érdekesek.
2023. aug. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Mármint hogy jártak a földön az elmúlt pár ezer évben? Ebben nem hiszek. Van intelligens élet az univerzum más pontján vagy dimenzióban? Nagy eséllyel van, ebben hiszek.
2023. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 De La Cruse ***** válasza:
84%

Vagy vannak, vagy nincsenek.

Tény kérdés, nem hit.

2023. aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hittem benne de azután hogy anyám személyesen találkozott eggyel és volt több szemtanú majd tíz évre rá láttam az égbolton mostmár semmi kétségem. Hogy miért van az ami rejtély körülöttük amikor nyilvánvalóan vannak fingom sincs.
2023. aug. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Itt vannak, mindig is itt voltak. Én magam is már legalább 10x láttam UFO-t.

De személy szerint több olyan embert is ismerek, akik szintén láttak idegen űrhajókat, sőt voltak akiket el is vittek az űrhajóba.

Egyébként nézd az "Ősi idegenek" c. dokumentumsorozatot, és olvasd el a "Felfedetlen" c. könyvet.

Aki azt mondja, hogy nem léteznek az ufok, ill. ha vannak is, de nem itt, az csak a saját tudatlanságát fejezi ki ezzel, úgy mond véleményt, hogy gőze sincs az egészről!

2023. szept. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!