Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hátborzongató kép került ki...

Hátborzongató kép került ki az internetre, mindenki ledöbbent. Itt a bizonyíték az űrlények létezésére?

Figyelt kérdés
Erről posztolnak FB ufo oldalakon. A fotó állítólag valódi, és ez a legaggasztóbb az egészben. Uri Geller a képességeit kiktől szerezte? [link]

2023. aug. 29. 12:21
A kérdező szavazást indított:
UFO
Csak egy ember beöltözött
Más trükkfelvétel
Más beírom
31 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ja és elmondanám, hogy tudomány rovatban olvastam

Fejlődik a tudomány👍

2023. aug. 29. 12:24
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen le vagyok döbbenve. Még most is borzong a hátam. Egyre másra kerülnek elő az aggasztó fotóbizonyítékok!

[link]

2023. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
:LOL
2023. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
UFO nem lehet, mert nem egy Azonosítatlan Repülő Tárgy. Lehet kammendáré is vagy egy idegen lény is.
2023. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
78%
Eléggé közönséges arca van. Az idegenek világában egy átlag tahó lehet, akit elküldtek a Földre közmunkára.
2023. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem hátborzongató, nem bizonyíték.

Nagyon kicsi az esélye annak, hogy a világmindenségben csak a Földön alakulhatott ki valamilyen formája annak amit mi életnek nevezünk, de hogy az egyéb életformák számunkra elérhető távolságban legyenek annak még kisebb az esélye. Egyáltalán ha van máshol élet az biztos, hogy szén alapú?

Ezek a baromságok csak az emberi fantázia korlátozottságát mutatják, hogy az űrlények is valamilyen antropomorf alakot öltenek, két szem, fej, végtagok stb.

2023. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Szervizmérnök úr ***** válasza:
21%

[link]

Nincsenek csodák.

2023. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
79%

Ha valóban UFO lenne akkor miért pont úgy nézne ki ahogy az emberek képzelik őket?

Biztos hogy van élet a földön kívül,a hatalmas világegyetemben miért csak a földön alakult volna ki az élet?

Miért csak itt lennének meg a feltételek? Egyáltalán a földönkívüli élőlényeknek is ugyanazok az életfeltételei mint nekünk?


Szerintem még csak nem fedeztük fel egymást.

2023. aug. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Csöcshajlító Dzsáksün Mikáélia válasza:
23%

Szervízmérnök úr. Ön azt mondja, nincsenek csodák, pedig én magam is egy csoda vagyok, egy avatár vagyok, ki a Csöcshajlító nevet kapta, de nő vagyok egyben, mivel a sajátomat szoktam hajtogatni.


És képes vagyok megidézni magamból többet is, titkos titkos módszerrel. Úgyhogy ön figyeljen ide, én hiszek a csodákban és a mágiában! Érti ezt???


Ön is hisz benne, tudom mélyen!

2023. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyszer volt a tv-ben, jó régen, és arra kérte a nézőket, hogy vegyenek elő egy órát, ami nem működik. Na én brahiból elővettem a gyerekem játékai közül egy kis gagyi kvarcórát, ami ott hányódott már jó rég. Természetesen nem működött. Aztán azt kellett mondani, hogy “mukodj!”🙂 Én mondtam is, de csak azért, mert per.pill. más dolgom nem volt..semmi…, na mondom, ok, ezt is megpróbáltuk…🤪🤪Aztán ugrott egyet a mutató..el is dobtam az órát ijedtemben😃…aztán még egyet és még egyet…még vagy fél évig működött..🤔🙂
2023. aug. 30. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!