Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok, Kisfalugy...

Mit gondoltok, Kisfalugy György az Isten-Tan lelkészi Egyetem beszélgetéssorozatában úgy ámblokk reális dolgokat mond a lélekről, a természetről, a fizikáról, a nagy tanítókról, a földönkívüliekről, ősi kultúráról, a világegyetemről?

Figyelt kérdés
nov. 12. 15:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%

Nem ismerem Kisfaludy Györgyöt.

Én nyitott vagyok a spirituális/ezoterikus dolgokra, de azt nagyon nem komálom, amikor a fizikák vegyíteni akarják az ezóa tanokkal, mert abból valami bődületes nagy butaság jön ki.

A természetfeletti dolgok tisztán hit kérdése. Nyilván alapozhatja valaki a hitét erre-arra, de a fizikára nem, mert az csak az anyagi világot vizsgálja. Nem tudja megmondani, mi van azon túl, így aki ennek az ellenkezőjét állítja, az nincs a helyzet magaslatán.

nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Azt, hogy szerintem nem kellene keverni az ezotériát a tudományokkal.

Teljesen mások a módszereik: "Kisfalugy" György a hasára csap, aztán mond valamit.

Még akár igaza is lehet valamiben. Pont úgy, mint hogy a lottó ötöst is meg lehet nyerni.

nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre a válasz: nem
nov. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nincs időm baromságokkal foglalkozni, neked is azt javaslom ne pazarolj időt ilyen zöldségekre, azzal az erővel valós tudásra is szert tehetsz és annyival is könnyebb a dolgod, hogy elkészült az új tudományági besorolás. A korábbi 630-ról 306-ra csökkent a tudományágak száma, így könnyebb valamivel az érdeklődési területednek megfelelő ismeretanyag kiválasztása.
nov. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Felejtsük már elk a szubjektív válaszokat, felejtsük már el ,hogy valaki keveri ezeket, felejtsük már el, hogy aki nem ismeri miért ír be ide,


a hit kérdése nem egyezik meg az igazsággal, legyen az bármilyen törvény ebben a világban. Attól, hogy nem hiszel vagy attól, hogy hiszel nem fogod megváltoztatni azt amiben élsz!!!

nov. 13. 07:30
 6/20 A kérdező kommentje:

UI: Úgy érzem itt ezen a fórumon kb. uyganott vagypok, mintha kimennék a kocsmába, mindegy melyik kategóriába írok, mert értelmes bezsélgetés vagyis inkább válasz nem fog történni, tehát építő.

Én voltam a hibás, hogy ide kiírtam, nem mintha más fórumon lenne értelme kiírni, mert a zagyvaságba fog átmenni, ahol a moderátoroknak kell majd közreműködniük...és semmire sem jövünk rá, semmit sem tudnánk elindulni, mondjuk amúgy is mindig van aki belezavarna, meg nem igazán taartanak itt ki az emberek, mert nem beszélgetni járnak ide.


Egy biztos: az igazság a materalista felfogás és/vagy a torz vallás által irányított torz politikai érdek-ideál-média központú által irányított világ általi buta/érdek/együgyű emberek felett áll, akiknek semmi közük a legnagyobbakhoz (ez lehet az úttörő metafizikusoktól át a pszichológusokon a fizikusokig, akik intuitív alapokon és a technológia által voltak képesek felismerni azt amit pl. a Hogy működik a világegyetem c. sok évados sorozatban elmondanak)


Sziasztok!

nov. 13. 07:46
 7/20 Tevenyereggyarto ***** válasza:
88%
Kisfaludyról már párszor volt szó itt az oldalon. Szépítés nélkül egy csaló, hazug ember, 0 tudományos munkával. Cserébe ezotériás-áltudományos körökben befutott, van neki jó kis szektája ahol fizetnek neki a hívek stb… Na ebből döntsd el mit akarsz vele.
nov. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Akkor miért beszél karmáról, reinakrnációról, a lélek örök szabadásgáról, örök szellemről???


Egy elgondolkodtató kérdés; ha talál egy ember valakit aki ért a témához és elkezd benne látni valamit, mindig lesz egy ember aki eltántorítja mert szerinte csaló, hazug, kitalált, business stb stb stb


HA TUDSZ OLYAN EMBERT MONDANI AKIRE SENKINEK SEMMI KOMOLYABB ÉRVE BIZONYÍTÉKA MEGGYŐZŐDÉSE NINCS MUNKÁSSÁGÁRÓL TEHÁT EBBEN A TÉMÁBAN NAGYJÁBÓL VALÓSAT ÁLLÍT AZT MEGHALLGATOM...

nov. 13. 08:53
 9/20 A kérdező kommentje:
Ugyanígy van ez a könyvekkel, persze bele kell számítani ki írta és főleg a külföldi magyar fordításokkal mennyire azt tükrözi amit az eredeti külföldi szerző írt, aztán a szerző jön, hogy mi igaz belőle...de mindenkinek a szájízére va nbízva minden, a kellemetlen igazság vagy a megnyugtató hazugág szempontjából :)
nov. 13. 08:58
 10/20 A kérdező kommentje:
De bárkire mondhatjuk, hogy ilyen vagy olyan, főleg olyan dolgok amikbe nekünk nincs beleszólásunk, a politikán kívüli felsőbbrendű törvényekbe(?!), az tuti, hogy senki sem dönti el helyettünk mi igaz és mi nem...és főleg hogy az ilyen emberek is pénzből élnek tehát uau anyagi világban...
nov. 13. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!