Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » 404 -es tudsz még küldeni...

404 -es tudsz még küldeni ilyen jó UFO -s linkeket?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
36%
2010. okt. 22. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 404 ***** válasza:
62%

Kedves kérdező!


Linkeket nem küldök, mert jobban szeretem az igazi kézzel fogható bizonyítékokat. Ezek a linkek amik a neten vannak és amit pl. az előző hozzámszóló is küldött, kb. 90%-ban mese és gyerekeknek valók. Nekem 10 évembe telt mire sikerült velük kapcsolatot teremteni. Ha nem vagy már gyerek és komolyan érdekelnek az idegenek, HA VAN ERŐS IDEGZETED, felveheted a kapcsolatot velük én általam is, de ehhez az kell, hogy érdemleges legyél rá és ami még nagyon fontos hogy kicsit se légy ilyedős!

2010. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
44%

404-es


egyetértek abban, hogy a linkek 90%-a mese!

De amit te leírtál az akkora hülyeség, hogy az már nem kifelyezés...

Ha tényleg találkoztál már UFO-val, mond meg, hogy hogy néz ki!

2010. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 A kérdező kommentje:
ok értem! Nem vagyok gyerek! 26 éves lány vagyok. Nem vagyok ilyedős, ha tudom mivel állok szemben, ha tudom azt hogy nem kell félnem, akkor nem félek. Mit tegyek?
2010. okt. 22. 21:48
 5/74 404 ***** válasza:
67%

Kérdező!


Rendben van kislányom. Bár hozzám képest még gyerek vagy, de már nem vagy az. Majd fordítok időt rád. Nem tudom Te hova valósi vagy, mennyire vagyunk messze egymástól, de ha igazán érdekelnek a kutatásaim, felkeresel.


Elküldtem Privát E-mailban az elérhetőségem, és hogy mikor találsz ott. A többit személyesen. Ha komolyan gondoltad, megkeresel, most már minden csak rajtad múlik. De figyelmeztetlek, csak akkor segítek ha látom, nem vagy gyerekes felfogású és komoly vagy. Teszünk egy próbát mennyire vagy intelligens és bátor, továbbá nincsennek vérnyomásoddal vagy idegrendszereddel problémák, nem vagy szívbeteg esetleg klausztrofóbiás, stb...? Sajnos sok mindent figyelembe kell vennem, hogy alkalmas vagy-e a feladatra, mert teljesen idegen közegben másképp reagál a szervezeted mindenre, és nem akarom hogy bármi bajod származzon belőlle miattam! Először személyesen elbeszélgetünk rolluk, és majd meglátom hogy viszonyulsz az egészhez.


Szépen, lassan, fokozatosan, először megismered a világ kialakulásának történetét, majd az igazságot az emberi faj kialakulásáról, azt hogy kik és miért hoztak erre a bolygóra, megismered az ő civilizációjuknak történelmét, az univerzum 35 szabályát (amit rettentően fontos betartani minden felsőbbrendű lénynek és alfajnak), a titkosszolgálatok legméllyebb titkait, hogy mikre ügyelj, hogy kik a 13-asok akik e világot uralják és irányítják, hogy nem Hitler koponyáját találták meg az oroszok és hogy Hitler még ma is él mint hal a vízben, most éli a 10. életévét az ottani életév szerint, és hol szadistáskodik most a éppen fiaival kialakított birodalmában jelenleg, és még hasonló érdekességeket amikkel tisztában kell lenned. A telepátia elsajátítása is nagyon fontos minimum alapfokon, és ha már látom hogy felkészültél fizikailag és szellemileg is, akkor kérek tőllük engedélyt a csatlakozásra az átjutáshoz hogy meg szeretnéd őket ismerni, és átvisznek. De elsőre csak kb. 10 percre fognak, mert még a szervezeted nincs hozzászokva. Az átjutás fájni fog kicsit, és a megérkezés is, mert atomjaida lebontják az egész tested és úgy visznek át, másképp nem megy sajnos, de ez a fájdalom az emberi tűréshatáron belül van. Ha ezeket mind felvállalod és ha alkalmas vagy segítek.


Ui: Ha a portás nem enged be, hivatkozz rám és lemegyek érted.

2010. okt. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
85%

404! Én soha nem hittem az UFOsokban, és annyira kételkedtem a létezésükben, hogy ha valahol meghallottam hogy UFO, elkapott a röhögés. Van egy történetem ami megváltoztatta az egész életem és azóta UFO mániákus vagyok. Ha te ismered őket, megmondhatnád véleményed erről:


Nekem van egy telkem egy hegy csúcsán, ahova nyáron ki szoktunk menni a feleségemmel és a gyerekekkel nyaralni, kikapcsolódni és ott is szoktunk aludni napokig. Egyik éjjel csak forgolódtam az ágyamban de nem tudtam aludni annyira meleg volt, ezért gondoltam kimegyek a levegőre felfrissülni. Beleültem a teraszon a hintaszékbe, és unalmamban bámultam a csillagokat. Nagyon szép, csillagos ég volt és sehol egy felhő. Elég sokáig kinn ültem, néha láttam utasszállító repülőket, gondoltam akkor a sok hülye UFOmániásra, hogy egyből rávágnák: emberek nézzétek UFO! De miután elment a repülő, nem sokra rá olyat láttam amitöl nagyon megijedtem! Egyre közelebb jött. Nem háromszög volt hanem kör alakú, és a színek amiket kiadott sárga, zöld, piros, és kék volt, de a zöld szín különösen szép volt benne. Na akkor én nagyon megijedtem, be is szaladtam a házba, és szóltam a havermonak keljen fel és siessen nézzen ki az ablakon, mert ő nem messze aludt tőllünk a telephelyén, ahol egy vállalkozást üzemeltet. Nagy nehezen kirángattam az ágyból, de ő nem látott semmit. Kocsival 5 perc múlva át is jött, meg is mutattam neki, és azt mondta: haver, ez tényleg egy UFO! Na akkor úgy bef*stam, mondtam neki gyorsan menjünk be a házba, de ő nem jött, sőtt, elkezdte fényképezgetni és egyáltalán nem félt. Egyhelyben forgott az UFO, nem haladt semerre sem. Másfél órán át ott forgott, egyszer csak elkezdett cikázni mint egy idegbeteg akit zsinóron rángatnak és iszonyat gyorsan hajtott el. A történtek után vettem egy csillagászati távcsövet, amivel minden éjjel kémlelem az eget. Láttam is azóta UFOkat vele, és ha nem cikláznak akkor szépen lehet őket látni. Szereltem fel 4 db. 500as reflektorlámpákat a ház tetejére, és egyenkén befestettem azok izzóit olyan színekre, amieneket az UFOk adnak ki. Van 1 kék, 1 sárga, 1 zöld, és 1 piros. Ha pedig UFO érkezik, ezeket a lámpákat elkezdem villogtatni úgy, mintha én is UFO lennék, és fel irányítom nekik a jelet. De erre nem reagáltak még semmit, ezért fokoztam azzal, hogy villogtatom őket összevissza ahogy ők is csinálják.Csináltattam egy olyan fényjelzőt technikussal, ami 50 ezer ftomba került, elmagyaráztam neki mire kell, és csinált olyan fényjelzőt, amit azt mondta még az űrből is lehet látni ha bekapcsolom, Körbe körbe forog mintha valóban UFO lenne, sárga,kék, piros, zöld színekben, és vibrál is. Tökéletes! Csak bele nézni nem szabad mert annyira vakít. Felszereltem a háztető csúcsára, és ha kapás van (UFO riadó), bekapcsolom! Mióta ezeket a jeleket küldöm nekik, és úgy hogy forognak a jelek, azóta majdnem minden éjjel van UFO és ugy vettem észre, mintha egyre több lenne, mintha kíváncsiak lennének a jelemre amiket küldök nekik. Most,már olyanok is jönnek amiket eddig nem láttam! Na mit szólsz hozzá, és még csak 10 évembe sem telt!

2010. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
61%

Istenkém, az ufoknál ennyire divat a ly? :D

iJed, baJ, stb..

Kedves 404-es, meg tudnád mondani, hol tanultad ezt a sok hülyeséget? :D

A Hitleres résznél röhögtem a legjobban, köszönöm :)

Hihetetlen.. Marha jó a fantáziád :D

2010. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
51%
JA, igen, és a kifeJezés :P Ezt muszáj volt :D
2010. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 404 ***** válasza:
73%

A válasz megírásának időpontja: ma 15:09


Az a jelzőlámpa amit 50 ezer Ft-ért csináltattál, nem hiszem hogy az űrből is lehet látni, sajnálom de az a technikus bizony átvert. Az ilyen jelzőlámpák félmilliótól kezdődnek.

Egyébként nem ajánlom az ilyen fajta kapcsolatteremtést, mert ha nem tudsz velük kommunikálni, akkor mindenképp veszélyes velük találkozni, és ez nem játék! Ha lássák is a jelző fényeid, egyáltalán nem hiszik azt hogy Te is UFO vagy, nagyon jól tudják hogy az egy ember háza aminek a tetején színes fények vibrálnak. Ne nézd őket hülyének, mert az űrből is remekül látnak téged milliméter pontossággal. Valószínű hogy már tudják hogy az ott egy ember aki a háztetőn színes fényeket sugároz feléjük. Vigyázz mert veszélyes! Ha a tovább szórakozol velük, felkelted az érdeklődésüket, azt hiszik valamit akarsz tőllük. A Gujmániák ritkán ugyan, de szoktak elrabolni élőlényeket a földről, és gondolom nem akarsz kísérleti boncolás áldozata lenni. Szóval szerintem fejezd be, mert addig villogsz ott nekik a fényjelekkel hogy a végén érdekesnek fognak találni, és elrabolnak és felboncolnak.


Igen, nagyon szeretem az "ly"-t! :)

2010. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
87%
404! A kérdezővel már sikerült találkozni? Ugye nem akarod megd**ni? Csak mert 1 fiatal lány ugye...
2010. okt. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!