Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A NASA akadémikus kvantumfizik...

A NASA akadémikus kvantumfizikusa úgy véli, hogy UFO-k élhetnek az óceánjaink alatt. Na, ehhez mit szólsz?

Figyelt kérdés

Kevin H. Knuth az Albany-i Egyetem (SUNY) fizika docense . Knuth kutatásokat végez az információfizika , a kvantummechanika alapjai és a bayesi elemzés terén, a fizika különböző problémáinak megoldásában. [1] UFO-kkal kapcsolatos kutatásokat is végez . [2] [link]


Kavntumfizikus professzor. Nem igazán mondhatjuk, hogy nem egy tudós az úr [link]


Anno egy nagy természettudós. Azt hiszem Cousteau volt a neve mondotta, hogy "ami ott lent az óceánok alatt van, arra ma az ember nem képes felfogni.". Mi lehet lent? UFO-k élnek ott


"Ha vízi környezetből származol, a bolygók vízi környezetében sokkal jobb lesz élni, mint a légköri környezetben. Az atmoszférák hőkapacitása alacsony, ezért a hőmérséklet nagymértékben változik. Bolygóról bolygóra haladva hatalmas hőmérsékleti ingadozások vannak a légkörben: menj a Marsra, és 100 Fahrenheit-fok alatti hőmérséklet lesz. Elmész a Vénuszra, ott 800 Fahrenheit fok. Ez drámai. És a légnyomás is drámaian különbözik bolygónként" [link]



dec. 24. 17:06
A kérdező szavazást indított:
Igen. Már találkoztam ezzel a gondolattal
lehet
nem hiszem, leírom miért.
18 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
Valóban "tudunk" (átadott információkból) legalább két bázisról a tengerekben-oceánokban, de nem tudom erre a "tudomány" hogyan jött rá.
dec. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
44%
nem hiszem hogy az óceánban azonosítatlan repülő objektumok élnének
dec. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy földönkívüli intelligens élet nem létezik mert Isten csak az embert teremtett az univerzumba mint intelligens fajt, és punktum.
dec. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
64%
Én lassan a magyarországi intelligens életben sem hiszek.
dec. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
24%

"Én lassan a magyarországi intelligens életben sem hiszek."


Ugye, főleg ha megnézzük a magyar népességnek hány %-a ateista.

dec. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Szervizmérnök úr ***** válasza:
43%

Ez egy tipikus bulváros kiforgatása a szavaknak, Kevin H. Knuth igazából csak felveti, hogy lenne benne logika, a felsorolt érvek miatt.

De konkrétan nem jelenti ki, hogy szerinte ott is vannak.

Úgyhogy felesleges ebbe kapaszkodni, ez semmi.

dec. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 Senior Séf ***** válasza:
37%
Mégis mi a ménkűt keresnének értelmes lények a Föld nevű bolygón, de ha valóban itt vannak, annak miért pont az életre legalkalmatlanabb pontját választanák lakhelyül?
dec. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
62%

"ÉlhetNEK". Szokásos semmi konkrétum, csak nagyotmondás. Amúgy ha nekik ott jó éljenek :)


Azt meg nem hiszem, hogy Isten egyedül az emberi faj számára teremtette volna az univerzumot, elég önző kijelentés, fingunk sincs arról hogy van-e élet a Földön kívül és kész. Mindenki találgat. Egyenlőre hülyék vagyunk.

dec. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

1# "Valóban "tudunk" legalább két bázisról a tengerekben-oceánokban, de nem tudom erre a "tudomány" hogyan jött rá."


Lehet óceánmélyi kútásókból



2 # "nem hiszem hogy az óceánban azonosítatlan repülő objektumok élnének"


Miért is ne? Sok ősi feljegyzés ír róla, hogy az idegenek leköltöztek. Lehet amikor megérkeztek mivel a felszín már foglalt volt, nem akartak velünk közösködni és megvolt a technológiájuk leköltözni.


Másik elmélet, hogy a felszínen, akkor már volt egy kataklizma pl 11500 éve az a meteorraj becsapódási, amit az ősi építmények megemlítenek pl Gübleki Tepe vagy a kígyó



6# Önmagában az, hogy egy ily4en komoly akadémikus, fizikus is fel meri vállalni hogy inkvizícióelé állítsa a tudomány fémjelzi, hogy mennyire komoly dologról van szó!

dec. 24. 18:47
 10/37 anonim ***** válasza:
19%
Ezt jól megaszonta! Szerinted a mélység titka miről szól?
dec. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!