Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért szedték le sok videómego...

Miért szedték le sok videómegosztóról azt a videót mikor egy kisrepülővel két ember felfedezi az Antarktiszon Agartha belső föld egyik lejáróját?

Figyelt kérdés

Repülő kívül belül felkamerázva plusz fejkamera mindkettő emberen.Egy régebbi térkép alapján kezdtek repülni majd mutatják ahogy a hegyek között egyfajta katlan vagy természetes völgyfolyosó látszódik.Ezen végigrelülnek majd látszódik ahogy egyre melegebb a klíma nincs már hó és gyér zöld növényzet is van.Majd ahogy továbbrepülnek a völgy két oldalárol vízesésben egy egy folyó ömlik lefelé ezt követik.A völgy végén ahol már összefolyt a két folyó egy hatalmas vízesés van végig azt mondják itt a lejáró megérkeztünk.Majd ahogy repül a repülő mutatják ahogy csodaszép helyre repülnek a vízesés alja felé.

Többszö elhangzik a videóban megmerjük egt mutatni mit fognak szólni ehhez?

Régebben pár újság foglalkozott ezzel a témával majd most már semmit sem lehet tudni a pilotákról.

Ehért érdemes az ilyen felfedezéseket titokban tartani?


dec. 26. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Mert kamu.
dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok lehet sértette bizonyos tudományos politikai körök érdekeit és nem volt jó hogy sok ember így tudomást szerez erről.Hogy nem csak írtak erről hanem elment valaki repülővel és le is videózták.
dec. 26. 11:04
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Engem a legjobban az érdekel, h egy kisrepülővel hogy jutottak el az Antarktiszig és onnan nyilván még vissza is.
dec. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Van a kontinens szélén egy nyilvános repülőtér bizonyos országokból mehetsz oda ők tartják fenn.Itt lehet repülőgépet motorosszánt lánctalpas hójárót bérelni de csak a nyári időszakban működik.
dec. 26. 12:11
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Ideje mar felnonod es nem hinni a mesekben...
dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem is sérti a hatalom érdekeit, és emiatt vették le a videót. Sajnos sok dolog sérti az érdekeiket ezen kívül is.
dec. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
44%

Manapság lehetetlen lenne titokban tartani egy tisztességes bizonyítékot, pont az internet a garancia rá.

Világszenzáció lenne, ha lenne valami.

De nincs semmi.

Azt én értem, sokaknak fáj, hogy bizonyíték nincs semmi, könnyebb ráfogni a gonosz háttérhatalomra, paranoid gondolkodás mentén.

Nekem meg az szokott fájni, hogy manapság az interneten rengeteg infó rendelkezésre áll, igaz főleg angol oldalakon van még annál is több. Ahogy én észrevettem, magyar oldalakon azok terjesztik a butaságaikat, akik angol oldalakra sehogy nem mernek kimerészkedni.

Kínos ez már manapság.

Ez magyar legalább, sikerül elolvasni?

[link]

dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kólauborkával ***** válasza:
54%
Ez nem az “Utazás a Föld középpontjába” vagy melyik filmmeséböl egy jelenet?
dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
A kérdezőnek véleményem szerint igaza van.
dec. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Azért, mert valószínűleg nem az övék volt a felvétel és az eredeti tulajdonosok leszedették vagy víruskampány volt egy filmhez/játékhoz.

Hasonló jelenet szerintem az Iron sky: the coming race c. filmben volt. Tehát a felvétel lehet innen származik és egy teaser része volt. (Esetleg más hasonló filmnek, aminek a témája Agartha, pl. Godzilla-Kong film.)


Sok hasonló teaser volt az idő folyamán és sokszor még a szkeptikuskák is bedőltek ilyesminek, miközben az egész csak víruskampány volt egy filmnek vagy az animal planet shark weeknek (megalodonos videók).

Emlékszem volt az a sellős videó is, amiről még ismert youtuber szkeptikusok is videót csináltak, hogy ez kamu. Miközben az egész csak egy reklámkampány volt az akkori animal planet found footage filmpróbálkozásainak, mockumentaryknak. De sokan ennek a koncepcióját sem voltak képesek felfogni, még az éles eszű szkeptikusok közül sem, így nem kell nagyon hülyének érezned magad kérdező.

dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!