Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufo-szkeptikusok, ez a videó...

Ufo-szkeptikusok, ez a videó és a pilóta vallomása sem elég meggyőző számotokra?

Figyelt kérdés
[link]
jan. 25. 22:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
61%

„Mutass katonai aktákat!”

Te pedig mutass nekem ufólányokat! Hozz már legalább egyet, kíváncsian várjuk, hogy néz ki. Miért van az, hogy csak azok láttak ufókat, akik hisznek benne, azok, akik nem hisznek benne miért nem?

jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Kólauborkával ***** válasza:
55%
Nem, az az én másik accountom és am csak egyedül szóltam a kérdéshez eddig…
jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Szervizmérnök úr ***** válasza:
61%

"Vadszkeptikus nyilván mindenbe beleköt. Ha leszáll előtte egy földönkivüli gép azt sem hiszi el. Mert a világában nem létezhetnek az embertől eltérő intelligens(ebb) lények."


Ez nem erről szól. Egyszerűen a "hívők" butaságokat beszélnek, logikátlanul érvelnek.

Pont ők azok, akik nagyon erősen akarnak hinni valamiben, ugyanakkor láthatóan semmi fizikai érzékük, realitásérzékük nincs.

Bedőlnek mindenféle marhaságoknak.

jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
86%
Én hiszek abban, hogy akkora a világűr, hogy valahol nagyon messze előfordulhat hogy egy másik inteligens civilizáció van. (nem mondom hogy van, csak nem zárom ki). Azt már nagyon kétlem, hogy idejönnének ráadásul úgy, hogy kb macska egér játkékot játszanak (kizárólag mindig csak amerikai) emberekkel. És ha tényleg így is lenne, hidd el mi lennénk az utolsók akik erről tudomást szereznénk. Ha lenne bármilyen képi felvétel egy "idegen" hajóról, lényről vagy bármilyen eszközről azt nem raknák fel a youtube-ra. És egyetlen vadászgép pilótája nem szólhatna róla egy szót sem. Szóval ezek a videók mind kamuk, szerkesztettek, vagy már rég bebizonyosodott róla hogy nem idegen technológia látható rajta és emiatt vannak fent youtubeon.
jan. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
56%
Jól van. ET repkedett ott, örülhetsz.
jan. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!