Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ez mi volt?

Szerintetek ez mi volt?

Figyelt kérdés
Tegnap estefelé kimentem a kertbe megöntözni a növényeket a párkányban, amikor egy olyan hangot hallottam, mint egy vadászgép, csak sokkal halkabb volt. Kissé gömbölyded, ám alul lapos frizbiszerű cucc volt az égen, és alul piros, fehér, és zöld fények villogtak. Átmásztam a kerítésen, hátha az útról meglátom, de amint visszatekintettem eltűnt. Mi volt ez? UFO? És a piros, fehér zöld fény jelez valamit?
febr. 7. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez drón lehetett, valaki -vagy az állam- reptette a kis cuccot.
febr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem tudtad azonosítani, hogy mi az így egyértelműen UFO azaz azonosítatlan repülő tárgy volt.


Ha a földönkívüliekre gondolsz, nem valószínű. Lehetett egy sima mezei drón is.

febr. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A ufoT látál énis látam márr deha pirosfehér-zöl akor már mi is bene vagyuk a ösze essküvésbe vagy esteleg jellezni akarta hogy mi következü a sorba
febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szíriuszi magyarok
febr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak szólok, hogy ezek a szabvány színek földi járműnél.
febr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
uszo
febr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hunfó
febr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!