Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Meghökkentő bizonyíték, hogy...

Ufokurtato007 kérdése:

Meghökkentő bizonyíték, hogy az idegenek megfigyelések alatt tartanak minket?

Figyelt kérdés

Semmi kétség ezen dokumentumok szerint az idegenek (gujmán, krixkraxi, reptoid stb, stb..) valamelyik faj egyede megfigyelés alatt tartja az USÁ fegyvertesztjeit. Nyilvánvalóan felakarják mérni harcászati képességeiket. A megfigyelést végrehajtó idegen faj azonosítása jelenleg folyamatban van.


Mi az Ön véleménye?

Link: [link]



márc. 13. 21:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
60%
Kitalálom… a dokumentum 9. pontja ragadta meg a figyelmedet. Pedig a 8. pont (Szent Elmo tüze teória) reálisabb magyarázat a jelenségre.
márc. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Ufológus vagyok, tehát eltudom dönteni mejik reálisabb. Kutatási eredményem alapján idegen megfigyelés alatt állunk.
márc. 13. 23:18
 3/38 Darius- ***** válasza:
53%

utánanéztem máshol is, mert valami remlett. Nekem az a véleményem, hogy ez is kapcsolódik a leirtakhoz. Kimasolom.


Ausztráliában a min min fények követik az utazókat, amint észreveszik őket. Ha azonban az utazó megfordul és megpróbálja követni a fényt, őt soha többé nem fogják látni



Tehát lehet ezek a fények UFO- k !

márc. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 scamdemic ***** válasza:
78%

Kérdező, mi lenne, ha kérdés kiírása előtt beiratkoznál egy általános iskolába?

USÁ -> USA

felakarják mérni -> fel akarják mérni

eltudom dönteni mejik reálisabb. -> el tudom dönteni, melyik reálisabb.

márc. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
68%
4: miért? Valaki úgy mondja hogy Ámeriká. 🤣🤣🤣
márc. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
68%
Igen. En már régóta tudom hogy a semorgoziták folyamatosan figyelnek. Főleg az annukaki semorgoziták. Igen.
márc. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
76%
De az alulfólia sisak blokkoja a gammasugarakat és mekkgátolja a Semorgozita megfigyelést. Igen.
márc. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
33%
Jönnek az ufókok, akik kicsit pufókok! A 90-es években volt ez az ufo itt, ufo ott, utána a mindmeghaluk 2000-ben. Patakit kérdezd lehet ő is tégla,az ufók titkos ügynöke!
márc. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 UlfOrmson ***** válasza:
67%
visszaengedtek az ufók a földre kedves ufókurtató? már kezdtél hiányozni :D :D
márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos elraboltak az idegenek, mivel túl sokat tudok. Megszöktem és visszatértem, hogy folytassam kutatásaimat és publikáljam is azokat. Természetesen a Galaktikus Tanács és az Ellenállás nélkül nem valósulhatott volna meg a szökés.
márc. 14. 08:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!