Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez (komolyan) mi lehet az égen?

Ez (komolyan) mi lehet az égen?

Figyelt kérdés
[link]

márc. 16. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Egy elég érdekes jelenség, régen sokkal ritkábban fordult ilyen elő, viszont az elmúlt kb. 20 évben drasztikusan megemelkedett a számuk.


A hivatalos neve az, hogy "digitális videószerkesztés", köznyelvben használatos még a "konteós nyomorékok próbálják átverni az együgyű buta embereket, mert ők el is hiszik" kifejezés is.

márc. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha csak egy konteónak is próbálnál utánanézni, és nem a papagájsuliban tanultakat ismételgetnéd, akkor meglepő dolgokra jöhetnél rá.
márc. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Szagvéleményem Semorgozita anyahajo. Tisztán látszik a luxuskondenzátora. Ne hallgass a sok xeptikusra.
márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Ez nem UFO. Valószínűleg az ún. napkutya/melléknap jelenség. Google a barátod innentől.
márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó.

Én nem hittem, hogy UFO!! Azért írtam, hogy komolyan, hogy nehogy ilyen irányba menjen és tudományos kategóriába kérdeztem. Valamelyik félkegyelmű gondolom jelentette és egy hasonló kvalitású elbíráló elé került! :)

márc. 16. 17:32
 6/13 anonim válasza:
márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Darius- ***** válasza:
62%
A Hold
márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Darius- ***** válasza:
41%
5- Ez nem így működik. Szerinted tudományos, de mindenki gondolja így. Van amire nincs magyarázat, mindenről nem tudunk napjainkban, csak azt hisszük.
márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

#5 Nyilván mindig az a félkegyelmű, aki azt a valóságot próbálja közölni veled, amit te nem vagy hajlandó elfogadni.


Félreértés ne essék, nekem azzal semmi bajom nincsen, hogy kiraktad ezt ide. Úgy gondolom, hogy reális a gondolat, hogy erre valami tudományos magyarázatot vártál, amivel nyilván semmi baj sincsen. A baj ott kezdődik, hogy honnan származik a videó. Három forrást is látunk hirtelen:


Eredeti feltöltő: theufogod. A név mindent elmond.

Facebook feltöltő: Ancient Giant Trees , Oddities, Aliens, Conspiracies and Giants. A név mindent elmond.

Megosztó: Tony Wallace. Akinek a profilját elárasztja az összeesküvéselmélet, amiknek javarésze ufókkal kapcsolatos.


Ez az a pont, amikor a kérdés komolytalanná válik, mert egy olyan videóra vársz választ, ami konteósoktól származik. Egyrészt tőlük származó videónál/fényképnél nagyon nagy rá az esély, hogy szerkesztett, másrészt a te álláspontod is erősen megkérdőjelezhető, ha ilyen helyekről turkálsz videót.

márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9. Nem igazán értem ezt a kis "hisztikét", miért komolytalan egy konteóra tudományos magyarázatot keresni?? Pontosan azért született a kérdés mert én a konteósokkal ellentétben tudományosan megmagyarázhatónak sejtettem a jelenséget! És bár valamelyik félkegyelmű (ha magadra ismertél az a te bajod) átrakatta UFO-ba úgy néz ki valóban kaptam rá tudományos magyarázatot, tehát még igazam is volt úgyhogy a problémádat így végképp nem értem!
márc. 16. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!