Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan tudok "UFO-kat" (értelm...

Hogyan tudok "UFO-kat" (értelmes idegen lényeket) keresni az interneten? Azon kivül hogy beirom a keresőbe

Figyelt kérdés
olyat szeretnék találni, aki értelmesebb az emberektől, van pár kérdésem
2010. nov. 3. 21:57
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
52%

Hívjátok a diliházat, mert megint bolondgombát evett valaki.


Hát te hüle vagy, már megbocsáss.

2010. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
55%
Menj a Gondolára.Igaz,hogy teljesen primitívek,de megtudod tőlük,hogy ősmagyarok és a Szíriuszról jöttek.
2010. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
59%
Keresd őket Facebook-on.
2010. nov. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
:D facebook ismerős kereső nem rosz ötlet
2010. nov. 3. 22:10
 5/52 A kérdező kommentje:
sajnos nem hinném hogy egy-két embernél létezik több aki tud pontos választ adni
2010. nov. 3. 22:10
 6/52 anonim ***** válasza:
49%

Az UFO ismeretlen repülö tágyat jelent agolul leirva, és a kezdöbetükkel röviditve - tehát at UFO NEM értelmes idegen lényeket jelent.

Ezen kivül se UFOkra, se értelmes idegen lényekre nincs bizonyitott észlelt adat, ezért semmi esélyed sincs arra, hogy valamit is találj, ami tényleg létezik is.

2010. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
55%
Kaptatok már egy saját kategóriát az ezotéria témakörében. Ott kapnál olyan választ, amire kíváncsi vagy. Itt a tudomány témakörben csak olyat kapsz, hogy hülye vagy.
2010. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

ha ennyire magabiztosan okos vagy, akko mé nem vetted észre ezeket az ufó körül: "...", azért irtam igy mert a köznyelv magyarországban ennek is használja, de utána le is irtam zárójelbe: (...) amit látom figyelmen kivül hagytál


bazeg engem nem tudsz sarokba szoritani:

tudod van műhód, készit sok képet/felvételt, a google earth programon tavaly ilyenkor mért volt egy-két hatalmas háromszög kivágva? cask nem azért mert valami volt ott(ha azt modnod hogy hiba, akkor mért volt más szögből is ugyanott? tengerparton is látak már ezen a programon ufót) ez is itt van: [link] és van még pár videó és cikk, nagyon meglepődtem azon amikor a Blikk c. lapban is benne volt egy régebbi eset, és mit csinálnak az 51es körzetben? talán bográcsolnak? ha gondolkodnál kicsit reálisan akkor rájönnél, hogy maennyire bazinagy a Világegyetem, rajtunk kivül rengeteg faj fejlődhetett tőlünk eltérő közegekben/módon

valószinüleg erre azt válaszolnád hogy nekem kellene logikusabban gondolkodni, a NASA-nak is csomó olyan anyaga van amiket nem hoztak nyilvánosságra, de elég sok más szervezetnek is, szeirnted mik azok az x-akták? met 40-50-60évre el lettek zárva, azt hitték hogy elfelejti a nép; nagyon sok eset van ami nem került nyilvánosságra/tisztázásra

2010. nov. 3. 22:23
 9/52 anonim ***** válasza:
54%

1:nem műhód...

2: nem a Blikket kellene alap irodalomként használni...

3: mit vagy megsértődve,amúgy is hülyeségből kérdezted,nem? Te sem gondolhatod komolyan,hogy e-mailezni fogsz egy idegen világbeli lénnyel...

2010. nov. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
53%

"...a Blikk c. lapban is benne volt egy régebbi eset..."

aha, a blikkben... azt hallottad, hogy ágicának három melle nőtt?

isten bizony igaz, a blikk is megírta!

2010. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!