Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttatok valami furcs fényt...

Láttatok valami furcs fényt tegnap?

Figyelt kérdés

Tegnap (2010.Novenber.5.) láttam egy rózsaszin,halványpiros,halványnarancssárga és fehéren villogó fényt az égen. 19:30 és 21:30 közt volt láthato nagyon sűrűn villogott és egyhelyben állt. Olyan volt mintha középen lett volna egy,a többinél nagyob fehér fényforrás és körülötte kb.fele akkora fényforrás a többi szinekkel(halványpiros,halványnarancssárga). Néha egy nagyon kicsit elmozdult,de mindig visszatért az "eredeti helyére". Valamikor nagyobb,szinte dupla akkora volt mint előtte,mintha közelebb jött volna,ekkor lehetett jobban megfigyelni a különálló fényforrásokat. Látta még valaki?



A helyesirási hibákért,ha van elnézést.


2010. nov. 6. 14:24
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
én semmit pedig pont 21 óra fele voltam az utcán
2010. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ugyanezt láttam. Nem tudom, merre laksz, én a fővárostól nyugati irányban kb. 15 km-re. Innen a dél-keleti irányban láttam ezt, amit te leírtál, de innen nagyon messzinek tűnt. Először a fehér fényre figyeltem fel, hogy ott nincs is csillag, meg áll, tehát nem repülő. Aztán váltogatta színét, egyszer a piros színben volt, mikor mintha lefelé zuhant volna, eltűnt, aztán felbukkant fehér fényben ott, ahol előtte volt. Volt, hogy percekig nem láttam, majd egyszercsak újra ott volt. Én csak a 3 színt láttam, fehér, piros, sárga váltakozását.

Örülök, hogy nem csak én láttam.

2010. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Vajdasági vagyok.
2010. nov. 6. 14:44
 4/50 anonim ***** válasza:

kérdésedből ítélve azt gondolod UFOt láttál.. nem értek hozzá mert igazából nem foglalkozom ufo észlelésekkel ( vagy annak hittekkel) de szerintem egy fény mitt az égen nem kell máris arra gondolnod hogy jönnek z idegenek ..:)


véleményem szerint ( ami teljesen a sajátom , nem akarom senkire sem ráeröltetni és nem ítélek el senkit aki máshogy gondolja.. vagy többet tud mint én és rendszeresen látogatják az idegenek és a facebook-on is ismerőseik.. ):

'1.: a Föld körül nagyon sok úgynevezett 'műhold van, amik szerintem simán 'fényt is kibocsájthatnak... meteorológiai szondák.. esetleg hőlégballonok, vagy meteorok.. stb...

mivel a legtöbb ember ( aki ide is ír mindenféle akármit ami véletlenül saját tudásával ellentétben nem mozog az égen hanem 'egy helyben áll..) úgy gondolja hogy az égen csak repülők vannak és ugye azok mozognak.. az kicsit járjon utána még mi minden ember alkotta dolog van az égen.. akár itt sajnos a szemétre is gondolhatunk....


2.: aki hisz az UFOkban az miért akarja őket mindenképpen az emberekhez hasonlítani: gondolok itt a fényre.. meg az űrhajóik(?) szerkezetére.. minek lenne nekik szükségük világításra? mi van ha ultrahannal tájékozódnak? miért van nekik egyáltalán kiterjedésre szükségük??

2010. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy meteorológiai szonda lett volna....
2010. nov. 6. 16:25
 6/50 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy vajdasági vagy. Hát én innen tőlünk abban az irányban láttam, lehet, hogy hozzátok közelebb volt, ezért láttál többet belőle. Ezek szerint ugyanazt láttuk. Megnéztem a térképen az irányt, stimmel. Ahol lakunk, körbelátni a teljes égboltot, kizártnak tartom, hogy nem ugyanaz lett volna. Jó lenne tudni, hogy mégis mi volt? Tuti, hogy nem műhold, mint írták most előttem. A színét sem igazán változtatja, főleg nem a helyét ilyen módon. Minden este nézem az eget, a teraszon dohányzom, és elég sokáig tévézek. Elég sok érdekes dolgot láttam, sokszor a két lányommal együtt. Csak tudni szeretnénk, hogy mi volt az, amit megfigyeltünk. Te sem, én sem azt állítjuk, hogy valami földön kívüli, idegen civilizáció járműve. Bár akár az is lehet. De maga az UFO szó annyit jelent, hogy azonosítatlan repülő objektum/tárgy. Nekem ezek ebből a szempontból UFO-k, míg nem tudom meg, mi is volt valójában.
2010. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Ok.én ma is figyelni fogom. remélem meglátjuk megin...
2010. nov. 6. 16:39
 8/50 anonim ***** válasza:

Hihetetlen azt hittem csak én láttam!

kimentem cigizni és néztem a csillagokat kiszúrtam egy csillagot ami mindenféle színben villogott eltűnt 1-2 perc múlva ugyanott megjelent !

-a másik meg az hogy néztem 2 csillagot és az egyik elmozdult és ment és eltűnt és erre nem találok magyarázatot!

2010. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:

Szia,

Láttad tegnap? Én azt hiszem, ugyanazt láthattam amit ti, de én Baranyában. Kíváncsi lennék mi lehet ez.

2010. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Én tegnap is láttam. Ma is figyelni fogom.
2010. nov. 7. 13:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!