Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki az aki látott már ufót?...

Ki az aki látott már ufót? Normális válaszok érdekelnek. és ne mondjátok hogy nem léteznek. Történetek is érdekelnek.

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 16:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Igen, léteznek ufók! Ettől most jobb lett az életed?
2010. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%

Én igen! A minap mentem reggel nagyban a boltban amikor is valami zajt halottam. Nem igen vettem róla tudomást folytattam tovább az utam. Ám visszafele megpillantottam Ondrist az árokban amiben félig víz van (belvíz van nálunk), csak hallom, hogy: gurablak hangyuku sinchu hohoemi koeri... Hát mondom részeg, de csak ráköszönök. Illedelmesen válaszoltam:

Na mi van napozol?

És abban a pillanatban Ondris átalakult vérfarkassá és lefogott de én lefejeltem szóval nem volt belőle nagy gond. Megyek tovább egyszer a templomnál lezuhant egy ufó!

Akkor látom, nem csak gép a gép zuhant le hanem benne egy humanoid szerű lény is. Hát hadd ne mondjam, hogy meztelen volt, így hát jól megsunáztam és ott hagytam volna, ha nem követett volna. Most itt lakik nálunk, ha valami kérdésed van tőle akkor tedd fel nyugodtan.

2010. nov. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Láttam már UFO-t, nappali és éjszakai égen is, de utána nézve kiderült már, hogy érdekes felhőalakzat volt, sőt, volt szerencsém már egy meteort látni, ami nem olyan rég robbant fel Magyarország felett, én meg frászt kaptam :D


Egyébként amire te gondolsz ez esetben, az a földönkívüli életforma, amiben biztos vagyok, hogy létezik, és majdnem ugyanilyen biztos abban is, hogy a Földön nem valószinű, hogy gyakran előfordulnának. :)

2010. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Néhány éve történt. Itt felénk van egy erdő, egy utcányira. Már sötétedett, egyszer csak nagy villanást láttunk a házból, mintha villámlana. Kimentünk, megnézni, hogy vihar van-e vagy mi. Vihar nem volt, de más szomszéd is kijött a villanásra. Kérdezgettük egymást mi lehetett az a nagy fény, egyik szomszéd meg szalad felénk, mondja, hogy ő valamit látott az erdő felé zuhanni. Hát nem is kellett más egyéb, elindult a szomszédság az erdő felé. Párom és még egy férfi szomszéd elindultak az erdőbe, hogy megnézzék mi lehetett az. Mi többiek kint maradtunk. Egyszer csak, felkiáltottunk az egyik nő: "Odanézz!!" Két vörös szempárt láttunk az erdőből kinézni. Mást nem, mert már elég sötét volt. Kb fél óra után jöttek ki a fiú az erdőből. Ezután nem történt semmi különös, ők azt mondják nem láttak semmit. A vörös szempárra azt mondják ők voltak. Viszont a férjem azóta nem az én férje. Biztos vagyok benne, hogy beleültethettek valamit az idegenek, vagy kicserélték...
2010. nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én igen. Este mentem haza, és egyszer csak egy űrhajó leszállt előttem. Megijedtem, erre kiszállt belőle egy UFO és kérdezte, hogy akarok-e dugni. Jóvágású UFO volt, hát eljött nálunk, dugtunk egy jót és elment.
2010. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én komolyan láttam.Eddig életemben 2xláttam már.
2010. nov. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én láttam már, éppen ébredtem fel reggel és valaki kopogott az ablakon és kinéztem azt nézem h ott áll egy UFO, egyáltalán nem igaz az a tévhit h kicsi zöld emberek, teljesen mások inkább nagyon magas lila kigyúrt állatok akiknek a nemi szervük a tarkójukra van nőve, és kettő van belőle nekik, és 9 szemük van abból 3 a seggükön a többi 6 pedig a hasukon. És kopaszok.
2010. nov. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kis koromban 7-8 éves lehettem nagyon meg ijettem amikor be léptem a szobába ott volt, a testét tűz borította és nem tudtam mozdulni a félelemtől , nem tudom hogy milyen lény lehetett de ő sem mozdult meg, ott álltam előtte, a teste ember alakú volt és hát teljesen narancs sárga lángok borították a testét nem lehet ki venni az arcát sem pedig semmit , a lángok nem adtak meleget , sem pedig fényt, de fényt lehet hogy adtak csak világos nappal volt ezért is nem lehet észre venni hogy tényleg adott-e fényt vagy sem. Minden esetre elfutottam pár másodperc után :) soha nem felejtem el. És ez igaz!!!! esküszöm!!!
2010. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

Diator... az nem egy magmar volt?

[link]

2010. nov. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem így nézett ki?

[link]

2010. nov. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!