Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Elraboltak a földönkívüliek...

Elraboltak a földönkívüliek tegnap! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap elraboltak a földönkívüliek és ma reggel hoztak vissza. Mentem este éppen az utcán és egyszer csak összeestem, egy fura helyen ébredtem meztelenül és fura lények álltak ott, de nem sima földönkívüliek hanem vámpír földönkívüliek, mármint földönkívüliek de vámpírok magyarul más földönkívüliek vérét szívják mert láttam a szememmel, és kipróbálták az én véremet is. De nem nyakon át szívják ki hanem kipárolják belőlem valami fura módszerrel, szerintetek mit tegyek? Vagy mit akarnak?
2010. nov. 15. 08:35
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy elraboltunk. Legközelebb majd kedvesebbek leszünk.


Egy vámpír földönkívüli

2010. nov. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

A legközelebbire felkészültem, és ha közelembe jössz szájba rúglak.


egy dzuvanyelő vérpoc.

2010. nov. 15. 09:16
 13/34 anonim ***** válasza:
Ezek a gyökér ufók! Nem elég, hogy közösülnek velünk, már a vérünket is szívják! Szemetek!
2010. nov. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Ja és ki mondta h ember vagyok?
2010. nov. 15. 09:17
 15/34 anonim ***** válasza:

Vérpoc?! Te is félig ufó vagy? :O Én is itt az anyám, épp napozik:

[link]

2010. nov. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
En miert nem tudok soha ennyire berugni?! MIERT?!
2010. nov. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

nyugi, 78%, nem fognak idehozni. téged az apád klónjaival benépesített planétára visznek majd.


Az egyik klónod

2010. nov. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
75%
Tudtuk hogy nagy gáz lesz, ha bezárják a Lipót-mezei diliházat, de hogy ennyire...
2010. nov. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudok neked hinni kérdező már bocsi, hogy érted azt hogy vámpírok miből gondolnád,már ha valaki egy idegen faj vért szív az neked mért vámpír? Más részről hogy néztek ki az idegenek? Ha logikusan le írod hogy hogyan néztek ki akkor elhiszem neked, a vér szívás meg a vámpírok , ezeket kb 15 évesen írják le az emberek stb. Ahogyan ez meg fordult a fejedben , ez azt jelenti hogy vámpír rajongó vagy stb. És igen ha komolyan gondolod, akkor én már a humoristákat rég elzavartam volna, hogy be bizonyítsam igazamat.
2010. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Mi van? Túl sok hülye filmet nézel. Azért nem kéne ennyire beleélned magad :P
2010. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!