Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit tudsz erről a dologról?...

Mit tudsz erről a dologról? (+link)

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 20. 22:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenki szerint hülyeség, akinek háromnál több agysejtje van.
2010. nov. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen utolsó szerintem is , kár hogy az emberi agy több millió agysejtből van! Szóval azt akarod mondani , hogy neked kicsivel több agysejted van háromnál ? Nem kellet volna mondanod én is észre vettem!
2010. nov. 21. 23:29
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia. szerintem nagyon érdekes a link, végigolvastam. :) nekem tetszik, és szerintem elképzelhető :) azt nem értem, hogy miért pont a szkeptikusok jönnek ide ebbe a témakörbe, és minden kérdésre azt irogatják, hogy nem igaz, kamu stb. én sem tudok semmi konkrétat az ilyenekkel kapcsolatban, nade a szkeptikusok be tudják bizonyitani az ellenkezőjét? vagy csak azért szkeptikusok, hogy ők is tartozzanak egy csoportba? most jöhet az offolás, hogy én meg azért hiszek az ilyenekbe, mert én is egy csoporthoz akarok tartozni... de most aki az ellenkezőjét állítja az komolyan azt hiszi, hogy csak itt van élet??? a több milliárd bolygó közül csak is itt? gondoljatok az egyiptomiakra, azok sem véletlenül voltak ennyire okosak, ha már ilyen géniuszként születtek volna akkor most már miért nem azok? mert biztos akkor volt segitségük, most pedig nincs. üdv :)
2011. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
kösz utolsó kedves vagy :D megy a zöld...
2011. ápr. 20. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!