Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Dubliánok/roswelli-szürkék...

A Dubliánok/roswelli-szürkék tehát azok a nagy fekete szemű, golyófejű, alacsony, véznatestű UFÓ-k milyen kinézetű állatból fejlődtek ki?

Figyelt kérdés

Ugye az emberek és a kromaggok az emberszabású majmokból lettek.


A reptiliánok/reptoidok azok valamilyen hüllőből, minden bizonnyal valamilyen okos dinoszauruszból, talán a Troodon-ból.


De ezeket a Dubliánokat valahogy semmilyen állatfajra nemtudom "devolválni".


Tudom, hogy valszeg olyan állatból lettek, ami a Földön nem létezik, de mégis milyen földi állatfajra hasonlító állatból fejlődhettek ki?


2010. dec. 18. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen raptoidból.
2010. dec. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első meg akar téveszteni, a dubliánok valójában az emberek (különösen a kínaiak) leszármazottjai a jövőből. Mert a jövőben már felfedezték az időgépet, ezt mindenki tudja.
2010. dec. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nemis tudtam, hogy van földönkívüli evolúció. Isten mi a faszomból lett te köcsög?
2010. dec. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos, ez egyáltalán nem így van ahogy leírtad. Már ott hibáztál, amikor azt mondtad, hogy az emberek az emberszabású majmokból fejlődtek ki. Az emberi faj, mindössze egy kísérleti faj, amit szigorúan felügyelnek már évezredek óta. Igen, azt jól tudod, hogy olyan állatokból fejlődtek ki, ami a Földünkön nem létezik. Mert szerintem nem is állatokból fejlődtek ki. Szerintem semmi sem fejlődött ki állatokból. Kutatásaimban odáig még nem jutottam el, hogy tudjam a választ a különböző fajok születésére, de dolgozom rajta.
2010. dec. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"valójában az emberek (különösen a kínaiak) leszármazottjai a jövőből."


Erre én is gondoltam. Egyszer láttam egy műsort amiben azt találgatták, hogy többezer év múlva hogyan fognak kinézni az emberek, és valami olyasmi jött ki, hogy kisebb és gyengébb lesz a testünk, mivel a fejlett technika miatt kevesebbet kell mozognunk, viszont nagyobb lesz az agyunk, mert többet fogunk tudni a világról, okosabbak leszünk.

2010. dec. 18. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem az a műsor tévedett, a Hülyék paradicsoma-szerű jövőkép reálisabb.

Durva mértékben butul az emberiség, így nem lesz nagyobb agykapacitás..

2010. dec. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!