Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi az a "plejád" faj?

Mi az a "plejád" faj?

Figyelt kérdés
Kerestem guglin, de sokat nem adott ki találatként. Az Annunakikról tudok, azt tudom, hogy a leszármazottaik köztünk vannak.. ha valaki tud röviden, és tömören mondani arra valamit, hogy honnan lehet felismerni egy annunaki-leszármazottat, azért is hálás lennék. Köszi.
2011. jan. 14. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Úgy írd be, hogy plejádok - meglátod, hogy tele van vele a Google.
2011. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Röviden és tömören:


A Plejád egy kitalált faj. A kitalálója a Star-Trek főgonoszának akarta őket beállítani, de mivel a Borg nyerte el ezt a címet, így a plejádoknak csak az internet és a diliházak legmélyebb bugyrai maradtak...

2011. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
oké, úgy értem, olyantól várok választ, aki nyitott az ilyen jellegű dolgokra. Rákerestem már, és azt hiszem, sejtem, kikről van szó, de ha valaki tudna még többet írni, azért hálás lennék.
2011. jan. 14. 19:36
 4/13 BlackSword ***** válasza:
84%

A plejádok, vagy ha úgy tetszik fiastyúk, egy csillagkép... Nővéreknek is szokás nevezni, és van egy kép is róluk, ahol női alakban vannak ábrázolva...

De ilyen faj, hogy plejádok nincsen, ez már csak fantazmagória...

2011. jan. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Salx Narval ***** válasza:
81%
Nem meg mondta, hogy csak a hülye gyerekek válasza érdekli.:D
2011. jan. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Na szóval a plejád lények, a plejád csillagrendszerben élnek egy kis bolygón, ami a földtől 540 fényévre van. A népességük 400 ezer fő, kis bolygójuk van, és nagyon fejlettek is. Ők azt mondták, hogy ők a mi őseink, a dns-üket keresztezték a majmokéval, és úgy jött létre az emberi faj...


A galaktikus föderáció tagjai, nem tudom, hogy mióta...

Elvileg 2012 és 2013 elején tömegesen meg fognak jeleni a földünkön és kapcsolatot fognak velünk teremteni... De nem csak a plejádok jönnek, hanem a galaktikus föderációs tagok is eljönnek, több ezer hajóval fognak érkezni...


A AnnunakikAT(reptiliánokat) a harmadik szem kinyitásával tudod látni őket, de ha nagyon oda figyelsz, és nagy akarattal bírsz, és a tudat szinteddel nagyon-de nagyon akarod , akkor talán meg láthatod őket. Ezzel az a baj, hogy nagyon fejlett az agyuk és 100000 emberből talán 1 látja ezeket a lényeket. Kivetítik magukat embernek, de nem emberek reptiliánok a fátyol mögé nagyon nehéz belátni, vannak ilyen emberek akik látják őket, de nem szólnak róla, és ha szólnak is nem hiszik el nekik.

Ha a látásodat fejleszted és sokat gyakorolsz, és kéred a kozmikus erőket, hogy lássak őket akkor biztos sikerül...

2011. jan. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Plejadok az egy csillag kep.Es sok hir van arrol h inteligens lenyek elnek ott : http://www.youtube.com/watch?v=eUXYcYQNgUY

Nem tom potosan mi igaz mi nem...

2011. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél többet megtudni erről valójában ajánlom figyelmedbe a következő könyvet:

[link]


Nekem sokat segített nem csupán leírja hogy mi is ez pontosan nekem az életszemléletemben is segített.


Sok sikert:)

2011. jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 ASDLKW ADSLKAW ***** válasza:
31%
mennyetek dógozni!
2012. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

#6

Te mégis honnan a f*szból veszed ezeket a hülyeségeket?

2012. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!