Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mindig látok egy fényes...

Mindig látok egy fényes csillagot az égen de az fénylik a legjobban mi ez?

Figyelt kérdés
tehát láttam egy fényes csillagot ami valamikor nagyon erősen fénylik aztán elhalványul és lassan eltünik aztán megint ujra kezd fényleni,mintha egy kicsit mozogna is nemtudom miaz de most az ablakból látom és ezeket csinálja miaz?
2011. jan. 14. 18:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
vagy a sarkcsillag, vagy egy repülő, ha mozog és villog
2011. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
nem mert kb láttam ugyanezt egy hónapja is és nem repülő simán felismerek egy repülőt ez nemaz és nem sark csillag egyhónapja is ezt láttam kint v oltam és pulzál,mintha egy kicsit valamikor arébb megy vagy irányt változtat.
2011. jan. 14. 19:01
 3/64 anonim ***** válasza:
Ha lassan mozog és irányt változtat akkor az nagy valószinűséggel műhold volt.
2011. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
nem mühold aztis láttam a mühold folyamatosan mozog és enmennyire fényes és egyirányba halad ez nem ez nem mühold igy nem pulzál egy mühold valamikor egy helybe ál általába
2011. jan. 14. 19:04
 5/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden műhold mozog folyamatosan.

A Geostacionárius pályán keringő műhold pl. a földről nézve "áll".

Rengeteg ilyen műhold van, pl. tv-meteorológiai-GPS műholdak között.

2011. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:

Igen, de a műhold fénylését nem lehet a Földről látni!

(ha arra gondolsz hogy UFO, akkor felejcsd el :D )

Nem lehet, hogy egy űrhajó volt? Azok szoktak olyan erősen fényleni és az űrhajó mindig egy pályán halad, lehet hogy 1 hónappal ezelőtt is elmentek, és most is elmentek...

Vagy esetleg egy hónappal ezelőtt felszálltak, most meg leszálltak. Mind a 2 esetben fénylene.

És ez az egyetlen épeszű magyarázat,

2011. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:

Esetleg ha legalább annyit elárulnál, hogy melyik csillagképben van... Az égbolt ugyanis elég nagy.


A látszólagos fényesség-változást a légkör zavara idézik elő. Menj el a Magyar Csillagászati Egyesület honlapjára, ott találsz égképet a év minden napjára, minden órára, ott belőheted, hogy melyik ez a csillag.


Még az is lehet, hogy nem is csillag, hanem bolygó.


Műhold biztosan nem lehet. A műholdak alacsony pályán keringenek, a fölöttünk lévőek a Föld árnyékában vannak, csak azok tükrözik vissza a Nap fényét, amik a horizonthoz képest elég alacsonyan vannak, és ezeknek a mgfigyeléséhez is legtöbbször távcső kell.

2011. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
nemtudom miez ez nem ürhajó mert az jobban mozogna szerintem.nemtudom megmondani melyik égtájon van sajnos nemértek az ilyenekhez de már eltünt.szerintem ez egy bolygó lehetett vagy egy ufó mert ez nem tünt olyan meszinek mint egy bolygó kb a müholdak magaságába volt de ez nem hiszem hogy mühold mert régen ilyet nem láttam csak mostanába
2011. jan. 14. 20:00
 9/64 anonim ***** válasza:
58%

Az előző vagyok, aki az űrhajót mondta:


AKKOR MÁR TUDOM MI EZ AZ EGÉSZ!!!!!!!!

Egy nagy hatalmas, még annál is nagyobb, sőt még annál is nagyobb, még nem szakadt le a plafon, mivel ez egy hatalmas nagy:


KAMU nevezetű csillag akar lenni :D


GYORSAN EVAKUÁLJUK MAGYARORSZÁGOT MER JÖNNEK AZ UFO-K ELFOGNAK MINDENKIT RABOLNI!!!

2011. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
Az valószínűleg egy nagyon fényes csillag, ami bizonyos légköri jelenségek miatt halványul el néha. Már nekem is sokszor volt az az érzésem, mikor egy fényes, vibráló csillagot sokáig néztem, hogy mintha kicsit elmozdult volna többször is. De ez csak optikai csalódás.
2011. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!