Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFOt láttunk, vagy csak...

UFOt láttunk, vagy csak egyszerű véletlen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2010 nyarán este 10 óra körül éppen számítógépeztem, amikor anyám kiabált be a házba hogy jöjjünk ki azonnal.Én,apám, és apám ismerőse azonnal kirohantunk, hogy megnézzük mi történt, és anyám az égre mutatott.Láttunk valami kis piros pontot ami egészen közel volt, semmi hangja nem volt, nagyon lassan haladott, és nyíl egyenesen ment,így a hullócsillagot kizártuk.

Apám azonnal befutott a házba, hogy kihozza a fényképezőt,amibe teljesen új elem volt, és az eset előtt kb fél órával néztük meg hogy jó-e az elem, és maximumon volt, mindaddig, amíg le akartuk fényképezni azt a valamit az égen.Amikor apám ráközelített arra a valamire, akkor a fényképező azonnal elkezdett csipogni, és kikapcsolt,mert lemerült az elem,így nem tudtuk lefényképezni.

Én nem akartam elhinni, hogy UFO, de szerintem nagy a valószínűsége hogy az volt.

Sokat gondolkoztunk, és mondtuk hogy tuti repülő volt.

Repülő?? piros fénnyel? ilyen alacsonyan? hang nélkül? amikor le akartuk fényképezni megmagyarázhatatlan módon a teljesen jó elem lemerült???? egyszerű véletlen??

Ha valaki látott valami hasonlót, azt szívesen meghallgatom.


15/F


2011. jan. 16. 02:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Diator, biztos hogy az UFO volt?

Mert úgy láttam mind ha másodpercenként cikázna ide-oda, abba még az idegenek is beleszédülnének xD.

2011. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, hogy mik repkednek az égen...
2011. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 X Jakab válasza:
A fekete lyukról biztosan annyit tudunk hogy semmi sem bírja ki azt a gravitációt,és hogy "ly"-l kell írni,Diator te meg menj el dokihoz.
2011. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 X Jakab válasza:
Érdekes,hogy 1 kávéskanálnyi anyag belőle több tonna is lehet.
2011. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

kicsi, szőrös, és kering a föld körül? MŰHÓD

Műholdat láttatok

2011. jan. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
kackac
2011. jan. 30. 15:49
 17/20 anonim ***** válasza:

kedves tomi a feketelyuk az szerinted pontos j?

elöbb tanulj meg írni jó?

2011. febr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Nem akarok itt kukacoskodni (már előre félek a lepontozástól) de te egy UFO-t láttál, mivel az UFO jelentése Unidentified Flying Object azaz Azonosítatlan Repülő Tárgy
2011. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
nem lehet, h egy egyszerű lámpás volt, amit nemrég engedtek a levegőbe? az is hangtalan, színesen világít, közel van a földhöz és lassan repül...
2011. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Valaki Renáta ***** válasza:

Sajnos a választ magadnak kell megtalálnod,ezt az élményt neked kell feldolgoznod. Ebben senki nem fog tudni segíteni.

Ha egy bizonyos dolgot többen is látnak, végül akkor is mindenki csak saját magának fogja tudni megmagyarázni mi is történt.


De még ezt sem kell elhinni nekem, mert ez is csak egy vélemény.

2011. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!