Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért félünk az ismeretlentől...

Miért félünk az ismeretlentől és az idegen lényektől, és ők miért nem félnek tölünk?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 01:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van idegen civilizáció*, aki képes hozzánk utazni, az jobban be van szrva, ha kiszáll a biztonságot adó akármijéből, mint mi, akik esetleg látjuk őket. Gondoljuk el fordítva: űrhajósaink mikor kiszállnak egy távoli bolygón (tételezzük fel, hogy messzebb is jutnának, mint a Hold) és észlelik, hogy lakott, szerintetek nem szrnának be?



*Matematikailag nagyobb az esély, hogy van, mint hogy nincs, de nem hiszek a reptoidplejádokban :))

2011. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Viki233 ***** válasza:
jóvanna de tudod hogy értem nem?legalábbis rem h értitek h mit akarok mondani. egy állat ösztönből cselekszik mi emberek nem.
2011. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ők is félnek, és emiatt nem mernek velünk barátkozni csak messziről figyelnek.
2011. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

14.00

Ezt valahogy nem is csodálom. :D

2011. febr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha két faj találkozik egymással,akkor az az alacsonyabb fejlettségű hanyatlásához vezet.Nézzük csak meg,amikor felfedezték Amerikát.Szerintem féltjük a helyünket,a vezető szerepünket itt a Földön.Ha mi mennénk a Marsra,valószínűleg csak mikroorganizmusokkal találkoznánk,ha vannak ott egyáltalán ilyenek.Tőlük miért nem félünk?Mert mi vagyunk velük szemben a magasabb tudással rendelkező faj.
2011. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Amikor felfedezték amerikát, az ott élő őslakosokat kiirtották.Nem lenne jó ha a földel is ez történne :/
2011. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Az emberek azért félnek, mert látták a sok hollywoodi katasztrófafilmet, amely mind arról szól, hogy jönnek az űrlények és elpusztítják a városokat, embereket, vagy más szörnyű dolgokat csinálnak (az E.T. persze kivétel). Az idegenek azért nem félnek, mert ők valószínűleg nem néznek ilyen filmeket.

Na viccen kívül, egyébként fogalmam sincs, de szerintem ez is az egyik oka lehet annak, hogy a legtöbben félnek. Ha a legtöbb ilyen témájú film arról szólna, hogy ide jönnek az idegenek és teljesen jól elvagyunk velük, akkor szerintem sokan másképp állnának ehhez a kérdéshez (főleg azok, akik ilyen filmeken nőnek fel).

2011. febr. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 BenQs ***** válasza:
A válasz egyszerü. Félünk attól amit nem ismerünk,nem értünk vagy fel sem tudunk fogni mert ez a tapasztalat. ilyenek vagyuk. ugyanazért nem állsz szóba vadidegen sötét alakokkal az utcán éjjel.
2011. febr. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 nagylzs ***** válasza:

Azért félünk tőlük, mert kísérleti patkányok vagyunk.


Ők miért nem félnek: mert mi nem kísérletezünk rajtuk...

2011. febr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
2.válaszoló! Értelmes ember nem veti el ilyen drasztikusan földönkívüli élet lehetőségét!
2012. jan. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!