Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szóltok ezekhez az ufós...

Mit szóltok ezekhez az ufós videókhoz?

Figyelt kérdés

Szerintem valódiak, legalábbis eddig ezek az egyik legvalóságosabbnak tűnő UFO-videók, amit láttam.


http://www.youtube.com/watch?v=mHSqRKmhQcs


http://www.youtube.com/watch?v=zQ-bNOy_CKQ


Többen is látták, több szemszögből.


2011. febr. 4. 19:42
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*amiket láttam
2011. febr. 4. 19:44
 2/24 anonim ***** válasza:
Nékém tétszik! :)
2011. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
akkor belinkelnéd a többit is.
2011. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ez egy hoax... Nem hiába nem foglalkozott vele a mainstream média. Illetve ezer videó van fenn a youtube-on ami bizonyítja hogy manipulált felvételekről van szó.
2011. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 tetris ***** válasza:
49%

Na, és ki manipulálta? Talán Abdullah ott a háttérben, kék hálóingben?

Esetleg, netalántán be tudnál ide nyomni egy olyan videót, amiből kiderül szimpla mezei netező számára is, hogy ezt bizony manipulálták?

Miből tudjátok azt látni, hogy manipula-e, vagy sem?

2011. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
érdekes hogy több ezer titkosított földönkívűli találkozásos/ azonosítatlan repülő tárgy aktát nyilvánosítottak és adtak ki pl: Nagy britanniában de még mindig ezoterikus téma
2011. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Király !
2011. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. :)


Nekem egyedül csak az a furcsa, hogy mi az a villanás, mielőtt "kilő" az UFO. (???)

2011. febr. 5. 14:40
 9/24 tetris ***** válasza:
Nekem mondhattok akármit, de szerintem ez igenis egy idegen létforma által ideküldött felderítő űreszköz. És kis szürkék ülnek benne, akiknak nagy fejük van és nagy szemeik. Éppen a föld történelmi hátterét kutatják, azért voltak ott Jeruzsálemben. Nem értik sehogy sem, hogy mi emberek miért pusztítjuk, gyilkoljuk, bántjuk egymást. Erre keresik a választ, de akárhol is kutatnak ezután, képtelenek rájönni.
2011. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az ezotériákban, de istenhívő sem vagyok ezért tehát állítom, hogy létezhet földön túli élet. Ha ez valóban egy inteligens életforma volt, akkor van okunk a félelemre.
2011. febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!