Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vannak a földönkívülieknek...

Vannak a földönkívülieknek "súlyzó" alakú űrhajóik? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2009 júniusában nappal láttam egy fekete "súlyzó" alakú tárgyat az égen,hangot nem adott ki és nagyon lassan haladt,tompán visszaverte a napfényt.


Az ég tiszta kék volt,még felhők sem voltak.



Így nézett ki:

[link]


2011. febr. 6. 14:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Most komolyan,miért kell mindent elhülyéskedni?

Miért nem hagyjátok békén azokat,akik ezt komolyen veszik?

Nem értelek titeket...

2011. febr. 6. 14:23
 2/11 anonim ***** válasza:

Természetesen vannak ilyen hajók!


[link]

2011. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Biztos vannak a Földön is, amivel a star warsot forgatták.

Bár lehet az idegeneknek is ilyen űrhajójuk.

2011. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 404 ***** válasza:
89%
Biztos hogy van a sok milliárd idegen lény közül valamelyiknek akik az univerzumban vannak. Van olyan hogy láthatatlanokká tud válni, változtatja az alakját gömb alakúról hosszúkásra, és ha akarná akkor akár súlyzó alakú is lehet, szeretnek utánozni alakzatokat hogy beilleszkedjenek a körülöttük lévő környezetbe. Mint a katonák a terepszínű ruházattal például beleolvadnak a terepbe. De hogy az idegen lények mindezt hogyan teszik azt az ember nem értheti mivel ilyen technikát nem ismer.
2011. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
azt nem értem,miért törölnek ki néhány választ,amikor alapban a kérdés is egy kamu....tehát értelmes választ nem kéne várni rá.a kérdező még be is linkelt egy RAJZOT..."fekete,súlyzó alakú tárgy" "Az ég tiszta kék volt,még felhők sem voltak" senkinek nem esik le,hogy ez egy vicc?
2011. febr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Én imádom ezt a kérdést :D:D
2011. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem kamu.
2011. febr. 7. 13:01
 8/11 A kérdező kommentje:

Amúgy miért gyanús az a rajz?

Azért készítettem,hogy jobban el tudjátok képzelni az esetet.

2011. febr. 7. 13:03
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nem érdekel már,értelmes választ már kaptam a kérdésre,úgyhogy felőlem egész nyugodtan háboroghattok már itt.
2011. febr. 7. 13:05
 10/11 anonim ***** válasza:

ja,hogy azt te készítetted....aham...

annyi idióta kamu kérdés van itt,ezért gondoltam,hogy ez is az,mert elég furcsa volt.de akkor biztos tévedtem.

2011. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!